Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, również jestem zadowolony z jakości dźwięku. Korzystam z aplikacji Phonograph, która ma w pakiecie całkiem sensowne soundboostery, ale nawet bez nich dźwięk nie jest bezpłciowy. Niski bas fajnie schodzi i nie zalewa reszty pasma a góra nie gwiżdże po uszach. Jedynie środek mógłby być troszeczkę mniej wycofany. Nie spodziewałem się, że moje Philipsy SHB5500 tak bardzo się polubią z R3. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten dźwięk nie jest plastyczny i wszystkolubny, ale po smartfonie za te pieniądze spodziewałem się czegoś, co po prostu będzie reprodukować dźwięk bez nadmiernego polotu i finezji. :D Stąd dość pozytywnie mnie zaskoczył, zwłaszcza po L735. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Guziiik napisał:

Na pewno ten dźwięk nie jest plastyczny i wszystkolubny, ale po smartfonie za te pieniądze spodziewałem się czegoś, co po prostu będzie reprodukować dźwięk bez nadmiernego polotu i finezji. :D Stąd dość pozytywnie mnie zaskoczył, zwłaszcza po L735. :) 

Jasne, jak na swoją cenę i tak jest nieźle.

Xiaomi mogłoby zrobić taki dokładnie telefon jak R3, tylko z jakimś za***istym DACiem w środku. Dałbym za to 350 dolców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze możliwości, ale z chęcią posłuchałbym jakiegoś topowego Samsunga żeby sprawdzić, jak wykorzystują rzekome Wolfsony na pokładzie. Były czasy, gdy te chipy mówiły o topowej jakości dźwięku w odtwarzaczach przenośnych i szkoda, że stosowane zewnętrznych DACów to w dalszym ciągu domena jedynie flagowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł jak ustawienić opcje dzwonienia przez internet w aplikacji telefon aby można było dzwonić z tel internetowego?

Dodaje konto SIP tam nazwę hasło serwer ustawiane jako podstawowe i rejestruje ale tylko do odbierania (i to działa) lecz wyłącza opcję podstawowe i nie ma jak dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie RR z goldweya. Napisałem w zamówieniu by nie wgrywali żadnego softu i zostawili oryginalny.

Wgrałem wersje ze strony i pięknie działa z pełnym językiem polskim :)

Teraz pora zobaczyć jak będzie z baterią.

Śmiesznie się go trzyma bo jest trochę większy od RR1 a dużo lżejszy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także na moim Redmi 3 mam oprogramowanie z Goldwaya. Zastanawiam się czy mógłbym zmienić owo oprogramowanie na jakieś bardziej oryginalne (Xiaomi), z językiem polskim. Czy to EU, czy poczekać do piątku aż będzie wiadomo czy wprowadzą soft Global z polskim językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także na moim Redmi 3 mam oprogramowanie z Goldwaya. Zastanawiam się czy mógłbym zmienić owo oprogramowanie na jakieś bardziej oryginalne (Xiaomi), z językiem polskim. Czy to EU, czy poczekać do piątku aż będzie wiadomo czy wprowadzą soft Global z polskim językiem.

Zmieniaj od razu na xiaomi.eu

Pięknie chodzi, też miałem ROM od goldiego, marnie przetłumaczony i lagujący

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cincin27 napisał:

@Robinson

Tak, rom Xiaomi.eu jest pozbawiony wszystkich chińskich śmieciowych aplikacji, zostały tylko same potrzebne aplikacje. 

Niestety nie jest to prawda. Jest yellow pages w apkach z kosmicznymi uprawnieniami. Zobacz sobie sam (w spisie apek w konfiguracji, nie w kontaktach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cincin27 napisał:

@Tenfilip

Yellow pages odpowiada za pojawianie się zagranicznych numerów reklamowych. U mnie się żadne takie numery nie pokazują...

 

 

Czyli cholerny chiński adware z maksymalnymi uprawnieniami. Czyli miałem racji - crapware został, tylko nie rzuca się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylwester Nowaczyk napisał:

Żeby przejść z romu Goldiego, trzeba zrobić Miflash, cofnąć się do romu china/uk i wtedy wrzucić Rom multilang lub w przyszłości global? Dobrze rozumiem?

NIE - z romu Goldiego możesz od razu na EU przejść - nie wierzysz? Mi się udało :P I innym...

 

A ja Wam Powiem... że dostałem dziś zawału :D

Mianowicie, moja koleżanka pojawiła się na uczelni z nowym telefonem....nieznanej (nie dla mnie) marki Xiaomi... Redmi3 :P

I tyle zostało z tej wyjątkowości.... Xiaomi wchodzi pod strzechy hahahahahha ;D

Edytowane przez Eragon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE - z romu Goldiego możesz od razu na EU przejść - nie wierzysz? Mi się udało  I innym...

 

A ja Wam Powiem... że dostałem dziś zawału

Mianowicie, moja koleżanka pojawiła się na uczelni z nowym telefonem....nieznanej (nie dla mnie) marki Xiaomi... Redmi3

I tyle zostało z tej wyjątkowości.... Xiaomi wchodzi pod strzechy hahahahahha ;D

Czyli ściągam Rom EU, wrzucam na tel i instaluje wciskając trzy kropki i instaluj z pliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można edytować ten rozwijany z góry panel gdzie mamy ikonki WI-FI, jasność, itp? Coś nacisnąłem i zrobił się taki mały z paskiem przewijanie, a wcześniej był na cały ekran i chciał bym wrócić do tego co miałem ale nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przerzucić wszystkie ustawienia, hasła itd z Redmi 1s (miuipolska) na Redmi 3 (miui Eu)? Wystarczy że zaloguje się na konto Xiaomi w nowym telefonie i mi ściągnie wszystkie dane z chmury ze starego telefonu? Sorry za tak oczywiste dla niektórych pytania i dzięki za wyrozumiałość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Menntu napisał:

Witam. Wczoraj otrzymałem swojego R3, chciałbym sprawdzić jego oryginalność, jednak na opakowaniu nie mam żadnej zdrapki z kodem. Jak inaczej moge to sprawdzić? 

Wystarczy poszukać 30 sekund....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem. Pierwszy link nie działa, zdrapki nie mam, przez downlad nie moge sprawdzić bo mam inaczej ustawione te kafelki a na chińskim sie nie znam, żeby coś zrozumieć.... Gdybym tego tematu nie przepatrzył bym to nie pisał.

Gdy sobie sam wpisałem xiaomi service imei to wyskoczyło, niby ok, ale kodu weryfikacyjnego nie da sie wpisać bo jest nie przetłumaczony i sa chińskie znaczki..

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na stronke https://jd.mi.com/ chce pobrać appke ale wyskakuje 404 Not Found.

 

Popatrzyłem i dużo przypadków z powerbankami  było, że fake miał znaczek MI na łądowarce... nie wiem czy na fonach tez był ten problem. Na swojej ładowarce nie mam znaczka MI tylko błyskawice... 

Edytowane przez Menntu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś wariuje poczta przy wyłączonym grupowaniu??? ( muszę często dwa razy otwierać bo jest pusto) Natomiast przy włączonym grupowaniu wiadomości jest ok...

Edytowane przez Apap
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...