Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PolskaWTF napisał:

@szyps

Łapie z dobrych odległości, testowałem na dwóch TV sonego, oba miały ten sam zestaw instrukcji więc jedna pozycja na cały dom :D

Telefon jest mojej dziewczyny i po tygodniu wkurza ją tylko brak dobrych motywów a non stop zachwala fakt że dwa dni trzyma jej telefon na baterii :D

O to właśnie mi chodziło. Dzięki za informację.
A co do baterii to też mam nadzieję, że wreszcie będę mógł ładować telefon co drugi dzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sprawdzenia ile czasu trwały moje wszystkie połączenia, gdzie mogę to sprawdzić? W opcjach call history są tylko czasy ostatnich połączeń, natomiast w aplikacji Security znalazłem tylko czas połączeń od ostatniego zakończenia ładowania. Podpowie ktoś.

Tap tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką polecacie kartę pamięci? Chce kupić 32GB tylko nie wiem jakiej marki i szybkości. Wiadomo cena jak najnizsza :D Czy kupić zwyklego kingstona 32gb class 10 za 40zl czy celowac w jakieś szybsze sandiski czy samsungi? Zeby nie bylo ZADNYCH lagów z powodu szybkości karty. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kredzion napisał:

Planuję kupić ten telefon na ibuygou i stąd mam 2 pytania:
1. Czy wybierając DHL from China uniknę vatu?

2. Telefon posiada oryginalną ładowarkę od Xiaomi, czy dają jakieś Zamienniki? Będę musiał kupić jakąś przejściówkę, aby móc ładować w Polsce?

1. Tak jak wspomniał @cincin27 większość osób nie dostaje VAT. Zawsze możesz dokupić za 8,50$ ubezpieczenie od VAT - jeśli Urząd Celny naliczy VAT, to ibuygou zwróci Ci tę wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, FromWP napisał:

Właśnie pojawiła się nowsza wersja stabilnego oryginalnego chińsko-angielskiego romu 7.1.3.LHPCNCK, już zainstalowałem, brak zauważalnych zmian, poza poprawą stabilności!

Czy w tej wersji można już nadać uprawnienia dostępu do karty SD aplikacjom, a także czy MiPCSuite w wersji angielskiej wykrywa telefon i czy equalizer dostępny w ustawieniach zmienia dźwięk? Problem z kartą jest opisany w temacie podlinkowanym poniżej,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety equalizera nie poprawili, z kartą SD widzę że można sobie poradzić bo to problem nadanych uprawnień, a angielskiej wersji Mipcsuite powtórnie nie testowałem, ale wątpię żeby zadziałała, bo trzeba tą wersję po prostu od nowa przetłumaczyć z najnowszej chińskiej!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety equalizera nie poprawili, z kartą SD widzę że można sobie poradzić bo to problem nadanych uprawnień, a angielskiej wersji Mipcsuite powtórnie nie testowałem, ale wątpię żeby zadziałała, bo trzeba tą wersję po prostu od nowa przetłumaczyć z najnowszej chińskiej!

Co masz na myśli mówiąc o karcie SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jako że to mój pierwszy post na forum, najpierw chciałbym się grzecznie ukłonić i przywitać. Do tej pory tylko Was czytałem i tylko utwierdzaliście mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałem swój nowy telefon. Chciałbym się też pochwalić - dziś w końcu dotarł do mnie Redmi 3, którego zamówiłem 4 lutego. Niestety majfriend Goldway się nie wykazał i nie wysłał telefonu jeszcze przed ichnim Nowym Rokiem, choć wyraźnie to obiecali na stronie... Ale jak już poszło, to się wyrobili w 9 dni. Dostałem w gratisie badziewnego silikonowego kondona na telefon i folię na ekran. Obyło się bez VAT :)

Przesiadłem się z Windows Phone i MiUI to dla mnie czarna magia, więc póki co na temat samego telefonu niewiele mogę powiedzieć. Jedynie to, że szary okazał się za mało szary jak dla mnie. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2016o13:38, kaloks napisał:
Dnia 21.02.2016o13:06, Robinson napisał:

Czy to nagrywanie dotyczy zarówno rozmów przychodzących jak i wychodzących?

 

Dnia 21.02.2016o13:38, kaloks napisał:

Tak

 

Czy możliwe jest nagrywanie rozmów, jeśli nie ma się karty SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, emzecik napisał:

Witam wszystkich :)

Jako że to mój pierwszy post na forum, najpierw chciałbym się grzecznie ukłonić i przywitać. Do tej pory tylko Was czytałem i tylko utwierdzaliście mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałem swój nowy telefon. Chciałbym się też pochwalić - dziś w końcu dotarł do mnie Redmi 3, którego zamówiłem 4 lutego. Niestety majfriend Goldway się nie wykazał i nie wysłał telefonu jeszcze przed ichnim Nowym Rokiem, choć wyraźnie to obiecali na stronie... Ale jak już poszło, to się wyrobili w 9 dni. Dostałem w gratisie badziewnego silikonowego kondona na telefon i folię na ekran. Obyło się bez VAT :)

Przesiadłem się z Windows Phone i MiUI to dla mnie czarna magia, więc póki co na temat samego telefonu niewiele mogę powiedzieć. Jedynie to, że szary okazał się za mało szary jak dla mnie. 

Pozdrawiam.

Witamy ;)

Ja zamówiłem 8 i dalej czekam ;< Może w przyszłym tyg. dostanę, bo już w WER Warszawa od wczoraj jest - oby bez VAT ;>  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, michaelwaut napisał:

Testował ktoś sposób na 3w1? Dwie simki i kartę pamięci?

Ja próbowałem i niestety nie udało się.

Używałem chipa ze starej karty sim, zeszlifowany na max - może mimo to jest grubszy niż nowe, dodatkowo zamiast kleju taśma dwustronna.

Za ciasno i na siłę nie chciałam wciskać. Przytarcie papierem ściernym karty microsd teoretycznie powinno pomoc.
 

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi : http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3146029.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludziska !
 Właśnie otrzymałem Redmi 3 od allegrowicza Sklep_TV-SAT. Zakupiony w środę po 18, doszedł w piątek ok 12.
Przesiadłem się z sgs2. Jestem bardzo miło zaskoczony. Najgorsze są krzaczki. Nawet po zmianie języka telefonu na angielski przeglądarka jest po chińsku. Co do miui polska, wiadomo ile trzeba będzie czekać na oficjalne wsparcie dla r3?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miui 7.1 stable
7.1.1.0(LHPCNCK)
Android version 5.1.1 LMY47V
Czyli powinienem mieć cały telefon i aplikacje po angielsku po zmianie języka? Zainstalowałem firefoxa - krzaczki. Oryginalna-krzaczki. Chrome nie moge, bo jest z sklep play.

Kurde nie chce mi sie bawić w odsyłanie za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wieszOCB napisał:

miui 7.1 stable
7.1.1.0(LHPCNCK)
Android version 5.1.1 LMY47V
Czyli powinienem mieć cały telefon i aplikacje po angielsku po zmianie języka? Zainstalowałem firefoxa - krzaczki. Oryginalna-krzaczki. Chrome nie moge, bo jest z sklep play.

Kurde nie chce mi sie bawić w odsyłanie za bardzo

To napisz do sprzedawcy i niech on się z tym buja, zdalnie pewnie Ci pomoże, bo wie co tam wgrywał i pewnie ma taki problem z każdym klientem.

Ja wiem, ze sam dogralem google play, przestawilem lokacje na koncie google na PL i od tego czasu mam mniej problemow z apkami w innym jezyku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wieszOCB napisał:

miui 7.1 stable
7.1.1.0(LHPCNCK)
Android version 5.1.1 LMY47V
Czyli powinienem mieć cały telefon i aplikacje po angielsku po zmianie języka? Zainstalowałem firefoxa - krzaczki. Oryginalna-krzaczki. Chrome nie moge, bo jest z sklep play.

Kurde nie chce mi sie bawić w odsyłanie za bardzo

w jakim sklepie kupowałeś telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przekus napisał:

wieszOCB,

też tam kupiłem i mam to samo

Udało mi się zainstalować google play. Niestety po odpaleniu aplikacji włącza się na chwilę i nagle tak jakby minimalizuje. Myślałem, że obejdzie się bez problemów a tu psikus. Strach nawet na maila się zalogować.
EDIT!@!
Udało się ! Reinstalacja play store pomogła. Mam już chrome i sklep po angielsku:)

 

Edytowane przez wieszOCB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...