Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj napięcia / natężenia na ładowarkach - jak się zgadzają to śmiało możesz ładować. Jeśli nie, to lepiej zainwestuj w przejściówkę - będziesz miał spokojną głowę przynajmniej. No i jak już kupujesz to uważaj na te najtańsze, bo można się naciąć na źle działające, a nawet źle chroniące przed prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Google i Xiaomi nie pałają do siebie miłością. U mnie chyba było podobnie, ale po jakimś restarcie zaczęło działać. Natomiast po zarejestrowaniu konta Mi i włączeniu synchro z tym kontem wywaliło mi możliwość synchronizacji kontaktów i kalendarza z kontem Googla! Na szczęście dla mnie działa synchonizacjia z kontem Mocrosoftu a z takiego ostatnio korzystałem (przesiadka z WP10 mobile bo już miałem dosyć ciągłego czekania na działającą kompilację). 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam inny problem - moje aplikacje Here Maps, Orux Maps, Total Commander nie mają prawa zapisu na karcie SD, a przykładowo Spotify zapisał playlistę offline bez problemu na karcie pamięci.

Pisałem o tym w wątku: https://miuipolska.pl/forum/topic/9567-here-maps-brak-dost%C4%99pu-do-karty-pami%C4%99ci/#comment-131987, ale chyba przez umieszczenie go pod niefortunnym tytułem w niefortunnym dziale (myślałem że to problem z jedną aplikacją) nie doczekałem się tam odpowiedzi.

Jak sobie z tym poradzić?

Edytowane przez Sławek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, blackops napisał:

mam pytanie odnosnie ladowarki, bo nie mam przejsciowki na ta chinska czy moge ladowac ladowarka do iphona albo podlaczyc te ladowarke pod inna koncowke? czy bedzie problem? 

Czyli xiaomi.com.pl nie daje przejściówki do ładowarki? A ktoś daje?

Gdzie kupujecie takie przejściówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spemall daje takie przejsciowki. Weź sobie jakąkolwiek ładowarkę microUSB albo do kompa podłącz, też będzie ładować.

3 godziny temu, Robinson napisał:
3 godziny temu, Robinson napisał:

Czyli xiaomi.com.pl nie daje przejściówki do ładowarki? A ktoś daje?

Gdzie kupujecie takie przejściówki?

Czyli xiaomi.com.pl nie daje przejściówki do ładowarki? A ktoś daje?

Gdzie kupujecie takie przejściówki?

 

Edytowane przez Tenfilip
szaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bajlif napisał:

Jak szybko Goldway procesował Wam zamówienie?

Zamówiłem telefon w poniedziałek i jestem ciekawy kiedy go wyślą.

 

T.K.

Ja kupiłem tydzień temu w poniedziałek, w czwartek dostałem info że wysłany i numer przesyłki, dzisiaj w nocy widzę paczka dotarła do Holandii

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ekspresowo widzę xd Ja zamawiałem 8.02 - teraz w sumie wysyłają do PL dopiero: 

24-02-2016 08:23 The item is on transport to the country of destination POLAND
23-02-2016 15:37 The item is at the PostNL sorting center
19-02-2016 11:03 The item is ready for shipment
18-02-2016 08:47 The item is pre-advised
17-02-2016 03:09 The Item is at the shippers warehouse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, p3x! napisał:

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=5543&idPhone2=7862

W zależności od miejsca, które chcemy porównać - czasem G2 czasem Redmi lepiej wypada ;) 

Bardziej chodziło mi czy ktoś tutaj z forum miał porównanie :) Miałem teraz LG G2 ale umarł, a zdjęcia i filmy były dla mnie bardzo dobre. Zastanawiam się nad Redmi 3 i Xperia Z2(używany). Kusi mnie bateria w R3 ale jak aparat jest kiszka to niestety, bo aparat jest dla mnie ważny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablosek napisał:

Bardziej chodziło mi czy ktoś tutaj z forum miał porównanie :) Miałem teraz LG G2 ale umarł, a zdjęcia i filmy były dla mnie bardzo dobre. Zastanawiam się nad Redmi 3 i Xperia Z2(używany). Kusi mnie bateria w R3 ale jak aparat jest kiszka to niestety, bo aparat jest dla mnie ważny. 

Z2 to super telefon, podobnie jak Z1 czy Z3. Ale sprawdź czy to nie jest refurbished i co w nim nie dziala (bo zawsze cos tam padnie). Koszt wymiany baterii w Z2 na nowa to jakes 150 zl.

 

 

Dnia 22.02.2016o23:17, pomczyk napisał:
Dnia 22.02.2016o23:17, pomczyk napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z2 z pewnego źródła, wiadomo cena wyższa niż Redmi 3 ale ten czynnik mogę pominąć. Tylko pytanie na jakim poziomie jest aparat w Redmi 3? Już sporo osób tutaj ma, a wcześniej na pewno jakieś telefony też mieli, wypowiadając się bardzo by mi pomogli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablosek napisał:

Miałem na myśli, że bateria w Redmi 3 pewnie gniecie tą w Z1. 

Jak z jakością filmów na R3 w porównaniu do Z1?

Bateria jest duzo mocniejsza, ale tez R3 jest mniej pradozerne - chocby ze wzgledu na HD a nie FULL HD matryce wyswietlacza.

Filmów niestety nie krecilem, wiec Ci nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

@Bajlif

Paczka z moim Redmi 3 jest już w WER Warszawa. Licząc same statusy w trackingu to w tydzień paczka pokonała trasę Hong Kong - Holandia - Polska.

Możesz pokazać tracking? Mojego redmi 3 goldway nadał prawie tydzień temu ale dopiero dzisiaj wskoczyło "International Postal System". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie: 

25-02-2016 03:15 The item has been processed in the country of destination POLAND
24-02-2016 22:29 The item has arrived in the country of destination
24-02-2016 08:23 The item is on transport to the country of destination
23-02-2016 15:37 The item is at the PostNL sorting center
19-02-2016 11:03 The item is ready for shipment
18-02-2016 08:47 The item is pre-advised
17-02-2016 03:09 The Item is at the shippers warehouse

 

Teraz pytanie jak popisze się nasza Poczta Polska xd Chciałoby się w weekend pobawić, ale z Warszawy jeszcze paczka ma ponad 200km to różnie może być xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wysłana 18. przez Singapore Post i... idzie. Gdzieś. Nie wiadomo gdzie :P 

Jedyna notka to że wyszła z Chin. 

Ps. Czy ktoś z Was ma porównanie i może powiedzieć który tel robi lepsze foty? Lumia 640 czy R3? 

Moja wysłana 18. przez Singapore Post i... idzie. Gdzieś. Nie wiadomo gdzie :P 

Jedyna notka to że wyszła z Chin. 

Ps. Czy ktoś z Was ma porównanie i może powiedzieć który tel robi lepsze foty? Lumia 640 czy R3? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cincin27 napisał:

@szyps

jak będziesz mieć ten 5-ty status "The item is on transport to the country of destination" to wtedy przesyłka została wysłana z Holandii do Polski. 

mam coś takiego. nie wiem na ile te statusy są wiarygodne. jakoś za szybko paczka dotarła z Chin do Holandii

 

paczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...