Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Guziiik napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany, na xiaomi.com.pl pojawiła się nowa dostawa Redmi 3 (srebrna, grafitowa, złota) w niższej cenie - 679 zł. ;) Ostatnio została mi udzielona informacja, że telefony z tego rzutu będą miały oryginalny soft oraz zafoliowane pudełko.

Oryginalny soft, czyli OK?

A tak przy okazji, widzę, że proponują tam takie akcesoria:

– folię ochronną
– hartowane szkło ochronne
– silikonowe etui ochronne
– skórzane etui typu Flip Case

Czy te oferowane przez nich rzeczy są warte swojej ceny czy lepiej zamówić skądinąd? Jakościowo jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cincin27 napisał:

@wzr1one

Żeby odblokować bootloader trzeba mieć rom w wersji developerskiej (dev) a ten jeszcze nie został udostępniony przez Xiaomi. Mówi się, że ten rom najprawdopodobniej wyjdzie w dniu premiery Mi5.

Dzieki za info, to nie probuje nawet ;) ale wazne ze dostalem zezwolenie ;))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Bajlif napisał:

Cześć,

Szukam, szukam i nie mogę znaleźć - napiszcie proszę gdzie włączyć nagrywanie rozmów telefonicznych.

ROM mam oryginalny.

 

Jak dzwonisz to przyjrzyj się jakie masz opcje, tam bedzię po prawej na dole taka ikonka nagrywania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas aktywacji zmień język na angielski. Aktywacja jest dla usług w chmurze xiaomi.

Mam zmieniony na angielski i już się rejestrowałem w chmurze i wysłałem SMS (pobrało mi niecałą złotówkę).

tylko przy restarcie mówi że zmieniłem kartę i mam nową i muszę aktywować. Jak anuluję to powiadomienie to zaczyna synchronizować i pokazuje że ok

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

mam pytanie odnośnie aplikacji googla. Zainstalowałem je ale wszędzie mam język angielski w poleceniach. Udało mi się zmienić język wyszukiwania i Text to speach na pl ale przejrzałem wszystkie opcje ustawień konta i aplikacji i nie znalazłem zmień język na pl.

Czy jak mam ustawiony systemowy na ang to i wszystkie APK też będą tylko w tym języku?

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś sposób na szybsze włączanie/wyłączanie "child mode"?

Wchodzenie w ustawienia za każdym razem jest lekko upierdliwe.

W którejś skórce widziałem na ekranie blokady możliwość wejścia od razu w ten tryb, ale sama skórka mi się nie podobała.

Używam domyślnej i jest w niej tylko opcja aparatu na ekranie blokady.

Najchętniej widziałbym to w opcjach w pasku powiadomień, ale niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarekm95 napisał:

U goldwaya znowu macie za 133usd złoty w promocji tylko dzisiaj.

Ja mam chyba coś z oczami :-)

Wszedłem na Goldwaya i jak wybrałem standard/fashin gold, to wycenił mnie na 139,99.

Gdzie widziałeś te 133 USD?

Możesz link podesłać?

Edytowane przez Bajlif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bajlif napisał:

Dziękuję, skorzystałem z promocji i kupiłem.

Ciekawe kiedy dojdzie, wziąłem DHL.

Goldway i DHL to 99,9% VAT. Dodatkowo DHL może doliczyć opłatę za obsługę celną (DHL ma własne agencje celne).

Edytowane przez pomczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis przyszedl mi telefon kupiony ma xiaomi.com.pl wszystko super telefon zafoliowany oryginalny soft, gps działa. Jako ze to moje pierwsze miui mam pyatanie jak zainstalowac google play? Czy mozna zmienic slownik w sms na pl bo ciagle mam eng? Jakie aplikacje mozna wyrzucic z tych chinskich ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, blackops napisał:

witam, dzis przyszedl mi telefon kupiony ma xiaomi.com.pl wszystko super telefon zafoliowany oryginalny soft, gps działa. Jako ze to moje pierwsze miui mam pyatanie jak zainstalowac google play? Czy mozna zmienic slownik w sms na pl bo ciagle mam eng? Jakie aplikacje mozna wyrzucic z tych chinskich ? 

Google masz tu:

https://miuipolska.pl/forum/topic/9613-instalacja-us%C5%82ug-google

Jeżeli chodzi o słownik to zainstaluj z google play ulubioną klawiaturę (np. google) i wybierz język polski.

Aby wyrzucić chińskie aplikacje to musisz mieć roota - łatwo zrobić za pomocą chińskiej aplikacji, jest na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...