Skocz do zawartości

Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


lukaschels

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam nad tym fonem i właśnie nie gdzie go kupić, xfs czy ibg a może jeszcze gdzieś indziej? 

Swoją drogą patrzcie na to cudo :D

comment_ml19iLPiATjso2GWev1rfVCZdl23JNij

Zdjęcie od @Pirzu , czekam na reckę - ponoć ma być w sobotę.

Zapowiada sie miodnie :D 

Edytowane przez marandos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slon napisał:

Gdzie kupiłeś i za ile? Srebrno-biała wersja?

Kupiłem na allegro od Accessories 4 You za 800 zł. Telefon kupiony na firmę, więc bardziej mi się opłacało z allegro niż bezpośrednio z Chin.

Tak, wersja srebrno-biała. Jest już wysłany, więc na 99% jutro będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walić podświetlenie. Tydzień używania i z zamkniętymi oczami będziecie tych przycisków używać. Ważne, że telefon jest w porządku.
@AdBloczek, mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie/-a robione Redmi 3? Bo ciekawi mnie aparat.
No nic, jutro trzeba chyba zamówienie robić, choć jeszcze poczekam może na rzetelną reckę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2016o09:04, lukaschels napisał:

Jakoś na forum nie znalazłem tematu odnośnie nowe telefonu xiaomi który dziś ma swoją premierę. Co myślicie o nowym Redmi 3, jak waszym zdaniem wpisze się w rynek czy odniesie sukces Redmi Note 2. Stylistyka nawiązują do Redmi Note 3, nie mam pojęcia jak z procesorem sprawa wygląda czy jest wydajniejszy czy na tym samym poziomie co Redmi  Note 3,
więcej info tu
A tu wizualne zestawienie Redmi Note 3 i Redmi 3

i teoretyczne zdjęcia robione przez Redmi 3

 

wie ktoś cos wiecej na temat tego cpu ? chodzi mi o jego temperature ?

Edytowane przez Lipskus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, mały minus. Gdyby nie to dla mnie byłby praktycznie ideał. Ale żeby nie było - nie płaczę z tego powodu ;]
Też miałem te obawy...Ale z doświadczenia (przeszedłem z Moto Defy - podświetlane przyciski, na Mi2s - brak podświetlenia) wiem, że wystarczy kilka dni i już intuicyjnie będziesz wiedział jaki przycisk i gdzie nacisnąć :-). Przy Mi4-wersja black, może byłby delikatny dyskomfort, bo przód to idealnie czarna tafla, jak się wyłączy podświetlenie przycisków

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na yt recenzja jakiegos wlocha, mozna sobie wlaczyc tlumaczone napisy. Generalnie świetny telefon, zdjecia naprawdę bardzo dobre wychodzą jak za tą cene. Szkoda ze dla nas taka cena duza. 142$ + dhl z ubezpieczeniem,silikonem i szklem to sie robi juz 167$. Dolar drogi i wychodzi prawie 700zl, a ciut wiecej mozna redmi note 3 juz z polski wyrwac

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest drogi. Zaraz po premierze redmi 1s kupiłem za 159 $. Tylko dollar kosztował 3.5 a nie już prawie 4.2. Osobiście czekam jak zejdzie do ceny 129 $ i będę go zamawiał.

Tez mam na niego ochotę kupic na miesiac-dwa do momentu az note pro troche stanieje, ale obecny poziom kursu dolara powoduje ze za podobną kwote mozna kupić redmi note 3 juz w pl

Czarny front ma wersja gray

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...