Skocz do zawartości

Kupno taniego telefonu


szwykowskov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie, jestem nowy na forum, ale z dziełami Chin miałem już do czynienia.

Mianowicie poszukuje możliwie taniego telefonu dla brata, obecnie ma iPhone 4, więc w kwestii wszystkiego będzie to duży skok na lepsze. Jednak ma on 12 lat więc chciałbym aby room był możliwie cały po polsku na ile to możliwe. Na razie patrzyłem na telefony w ibuygou i od użytkownika technos-online na allegro. Proszę też o wyrozumiałość gdybym napisał coś istnie absurdalnego, gdyż jak pisałem jestem świeżakiem w Xiaomi.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bliżej nieokreślone, ale napewno nie większe niż 1000 zł. Czytałem o Mi3 i pod względem wydajności wystarczy, tylko jak teraz jest z polskim MIUI? Patrzyłem na link od Bomirr'a z MIUI, ale wszystkio podczas dnia wyleciało mi z głowy, a niestety szkoła zając - ucieknie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szwykowskov napisał:

Na razie bliżej nieokreślone, ale napewno nie większe niż 1000 zł. Czytałem o Mi3 i pod względem wydajności wystarczy, tylko jak teraz jest z polskim MIUI? Patrzyłem na link od Bomirr'a z MIUI, ale wszystkio podczas dnia wyleciało mi z głowy, a niestety szkoła zając - ucieknie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

jest MIUIPolska. Na każdy telefon który masz tutaj na forum dział, ma MIUIPolska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tylko pamiętajcie że to telefon dla 11, którego musiałbym za rękę ciągnąć żeby aktualizował system bo z tymi sprawami u niego jest ciężko, więc żeby było mu jak najłatwiej. A co do MIUI, systemu nie miałem, więc nie wiem co i jak zbytnio, ale powoli odkuwam się po zakupie S6, i już od dawna poluje na tablet a o Xiaomi same pozytywy, więc wybór padnie zapewne na tę firmę

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, szwykowskov napisał:

Dobrze, tylko pamiętajcie że to telefon dla 11, którego musiałbym za rękę ciągnąć żeby aktualizował system bo z tymi sprawami u niego jest ciężko, więc żeby było mu jak najłatwiej. A co do MIUI, systemu nie miałem, więc nie wiem co i jak zbytnio, ale powoli odkuwam się po zakupie S6, i już od dawna poluje na tablet a o Xiaomi same pozytywy, więc wybór padnie zapewne na tę firmę

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nikt nie zmusza do aktualizacji, możesz zainstalować ostatnią z aktu lub tą, którą uznasz za najbardziej stabilną i tak zostawić, ew. możesz zainstalować rom Stable od Xiaomi.eu (tam również masz polski pełen). Wiek tu nie ma wiele do rzeczy, a że miał iPhone to chyba się szybko rozezna w MIUI (na 1 rzut oka, jest kilka podobieństw) :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...