Skocz do zawartości

Angels & Demons V5.0 PL


KANAR

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, stało się, dodali język pl, aroma jest z angielskim.

Tu jest changelog i download z MEGA http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/development/angels-demons-v4-0-base-miui-7-0-12-t3267202/page7

Mnóstwo bajerów i długo na baterii.

Dodano funkcję zmiany DPI ze skalowaniem widgetów, są widgety pogodowe ACIDa :)

Nie działa Xposed.

Edytowane przez KANAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie żadnych bugów ani problemów, bateria lepiej trzyma ale więcej po południu powiem. 1,5h na wyświetlaczu i zeszło 20%, WiFi non-stop, fb, yt, messenger

Na noc go nie będę ładował, ciekawe ile po szkole mi zostanie ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lamcza napisał:

6 sot jest na wersji v4 stable  tak przynajmniej reklamuja a najnowsza opiera sie o wersje dev miui polska i tu moje pytanie dziala xposed bo z tego co pamietam na dev nie dzialal ?

nie działa Xposed, 2 godziny kombinacji, kolejności instalacji i wipe'ów i cały czas boot loop.

Bateria trzyma wyraźnie lepiej, jest dodany program do kalibracji żeby wyświetlał realne dane,

Działają aktualizacje  OTA, telefon działa szybciej, nie ma problemów z wifi i danymi,

Adaway dodany do systemu nie wykrywany jako wirus, rasowo wklejony Viper. konfiguracja kernela i GPS praktycznie nie skacze no i jest w pełnio konfigurowalny.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy opłaca się przechodzić z 5.12.31 na ten Rom? Powiem szczerze że już mam mętlik w głowie z tymi romami? Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym on się różni od miui polska. Bo tam z każdym nowym romem coraz gorzej. A jak w tym chodzi aparat? To znaczy jak wychodzą zdjęcia? Czy jest j. polski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2016o18:51, mara44 napisał:

Witam panowie czy opłaca się przechodzić z 5.12.31 na ten Rom? Powiem szczerze że już mam mętlik w głowie z tymi romami? Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym on się różni od miui polska. Bo tam z każdym nowym romem coraz gorzej. A jak w tym chodzi aparat? To znaczy jak wychodzą zdjęcia? Czy jest j. polski? 

Tego nie testowałem ( na Delirium Project chwile ) - ale to MODOWANY system z MIUI POLSKA ma niewiele wspólnego :) ps. zejdz z DEV na STABLE V 7.0.6.0 --- albo kombinuj -- ala te MOD-owane systemy ;)

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lamcza napisał:

nie wiem co oni tam namodzili poza wkejeniem apek xd i to jeszcze apek ktore potem musisz dokupic w wersji premium :P np ten ich gps fix jest z google play xD itp. sprawdzilem rom v4 instalacja jest po hiszpansku ale ogolnie potem w systemie mozna wybrac angielski xD na temat rom sie nie wypowiem bo kiczowato to wszytko wygladalo :x

Więc czekaj na MOD-owany jak ja ale pewny :) albo testuj dla nas :P JA CZEKAM ----czysty AOPS nie był zły ale jak pisałem -- milion apek do dogrania i suma summarum wyszło mi na jedno z zasobami tel. w stosunku do MIUI :) ale testowałem wersje wczesne :) może tu się poprawiło :) Po piątku jak stracę znów cierpliwość do DEV może po testuję  :) ale sam wszystkiego nie sprawdzę :) potrzeba nowych -- z TWRP to nic strasznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was użytkując ten rom napotkał na problem z połączeniami? Miałem przynajmniej kilka razy taką sytuację, że po zestawieniu połączenia i kilku sekundach rozmowy mój rozmówca zaczynał intensywnie mówić "halo, halo" i rozłączał się, twierdząc po ponownym połączeniu, że przestał mnie słyszeć. Nie rozmawiam dużo (kilka połączeń dziennie), więc nie wiem na ile jest to regularny problem a na ile przypadek?

Sam ROM ogólnie jest całkiem sympatyczny, ale nie udało mi się nigdy osiągnąć jakiś legendarnych SOT. Ot, może ciut lepiej niż na innych wersjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...