Jump to content

Problem z dotykiem/freezem/kopiowaniem plików


cappyu
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich! Przechodząc do rzeczy - od jakiegoś czasu mam problemy z telefonem. Pojawiają się przypadkowe zwiechy, kiedy nie można niczego zrobić na ekranie, po czym telefon się resetuje, do tego dochodzi czasami brak reakcji na dotyk (jak zablokuje i odblokuje telefon przyciskiem wszystko wraca do normy). 

Dodatkowo nie mogę nic wrzucić na telefon, pomimo tego, że jest normalnie wykrywany przez Windows, to w momencie próby przekopiowania czegośna pamięć wewnętrzną występuje błąd, okno nie odpowiada i tyle z tego jest. To samo zresztą tyczy się programu MiPCSuite, tutaj nawet nie mogę przeglądać plików na telefonie. 

Wczoraj sflashowałem nowy rom  V7.1.1.0 Global, ale niczego to nie zmieniło, problemy nadal występują.

O ile ściny jeszcze zrozumiem, bo taki chyba juz urok telefonów z androidem, to o co chodzi z tym kopiowaniem? Może to wina systemu?

Link to comment
Share on other sites

Próbowałeś Miuipolska instalować? Wipe? Jeśli tak, to spróbuj MiFlasha, generalnie pomaga na większość bolączek. 

"O ile ściny jeszcze zrozumiem, bo taki chyba juz urok telefonów z androidem"

Przyznaję, trochę się uśmiałem xD

 

Link to comment
Share on other sites

Ale to właśnie dziwne, bo wczoraj flashowałem, co prawda nie miuipolska, ale tego globala, właśnie miflashem, a kopiowanie dalej nie działa, tak samo jak dzisiaj telefon sie zwiesił i zresetował. Wcześniej tego nie było, może to wina jakichś aktualizacji. Sam już nie wiem :P

Link to comment
Share on other sites

Dałem flash all. 

Co ciekawe, teraz udało mi się skopiować trochę muzyki do folderu Music, ale nie wyskoczyło okienko z paskiem postępu przenoszenia plików. A jak chce coś wrzucić do folderu głównego dalej okno się zawiesza i nic z tego nie wynika. 

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...