Skocz do zawartości

Shenzen Top-One - opinie?


dzikizwierz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Telefon zamówiłem późnym wieczorem w poniedziałek. 2 godziny temu przyjechał kurier.

l0eWI2h.png

iOnGJ0w.png

 

DHL jak zawsze bardzo sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Sklep też w miarę szybko wywiązał się z wysyłki, chociaż gdyby telefon ruszył z UK w czwartek byłby u mnie 4 dni wcześniej.

Kontakt ze sklepem? Zwykle odpowiadali w ciągu kilku godzin, na bieżąco byłem o wszystkim informowany. Do czasu aż nie zapytałem czy dają jakąś gwarancje. No cóż... od tego momentu kontakt się urwał. :)

Przesyłka dobrze opakowana, folia DHL + pudełko owinięte w piankę i sklejoną taśmą. Do paczki dołączone były 3 gratisy: 2x folia do ekranu i 1x gumowe etui. Oprócz tego w pudełku pakiet dokumentów, kabel usb, ładowarka i europejska przejściówka.

lYMnvNs.png

Sam telefon działa jak na razie dobrze, nie miałem czasu na jakieś większe testy. Wersja 3/32GB, na pokładzie na start MIUI Global:

1wCWfU5.png

Instalacja MIUI Polska przebiegła sprawnie, więc jak na razie nie mam powodów do narzekania.

Ogólnie sklep polecam. Wszystko zgodnie z zapewnieniami w opisie, ceny też całkiem przyzwoite. Aczkolwiek jeśli ktoś liczy na gwarancje to polecam szukać swojego Xiaomi gdzieś indziej. :)

 

Edytowane przez a3z4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 16.08.2016 at 1:42 PM, a3z4 said:

Wersja 3/32GB, na pokładzie na start MIUI Global:

 

Nie mogę powiedzieć że się znam ale Global to chyba ma MI a nie CN.

I na dodatek numeracja jest 3 cyfrowa a nie 4 jak na screenie.

Widać że kombionowany China Stable

 

Edytowane przez Conor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.08.2016 o 13:42, a3z4 napisał:

Telefon zamówiłem późnym wieczorem w poniedziałek. 2 godziny temu przyjechał kurier.

l0eWI2h.png

iOnGJ0w.png

 

DHL jak zawsze bardzo sprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Sklep też w miarę szybko wywiązał się z wysyłki, chociaż gdyby telefon ruszył z UK w czwartek byłby u mnie 4 dni wcześniej.

Kontakt ze sklepem? Zwykle odpowiadali w ciągu kilku godzin, na bieżąco byłem o wszystkim informowany. Do czasu aż nie zapytałem czy dają jakąś gwarancje. No cóż... od tego momentu kontakt się urwał. :)

Przesyłka dobrze opakowana, folia DHL + pudełko owinięte w piankę i sklejoną taśmą. Do paczki dołączone były 3 gratisy: 2x folia do ekranu i 1x gumowe etui. Oprócz tego w pudełku pakiet dokumentów, kabel usb, ładowarka i europejska przejściówka.

lYMnvNs.png

Sam telefon działa jak na razie dobrze, nie miałem czasu na jakieś większe testy. Wersja 3/32GB, na pokładzie na start MIUI Global:

1wCWfU5.png

Instalacja MIUI Polska przebiegła sprawnie, więc jak na razie nie mam powodów do narzekania.

Ogólnie sklep polecam. Wszystko zgodnie z zapewnieniami w opisie, ceny też całkiem przyzwoite. Aczkolwiek jeśli ktoś liczy na gwarancje to polecam szukać swojego Xiaomi gdzieś indziej. :)

 

Jak to faktycznie jest z tą gwarancją w  Shenzhen Top-One  ? Mam dokładnie taką samą sytuację jak Kolega.Pytam i nie raczą odpowiedzieć.Może ktoś z Was ma jednak doświadczenia z naprawą gwarancyjną u w/w sprzedawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.Ja zamawiałem w poniedziałek i teraz widzę że na ich aukcjach pojawiła się opcja "One-year replacement warranty in Poland US $ 16.95" , w poniedziałek jej jeszcze nie było.Tak więc byłem ciekaw czy bez tego wykupu jest gwarancja w ChRL...trochę z automatu zakładałem że jest , ale po pojawieniu się takiej płatnej propozycji nabrałem wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić u nich mi note. Jak to jest z tą gwarancją? Rozumiem, że jak nie wybiorę tej dodatkowej opcji gwarancji to i tak mam od nich na rok? A ta płatna, to po prostu gwarancja zewnętrznej firmy? Napisałem do nich, ale nie odpisują. Czy kupując u nich bez tej dodatkowej opcji płatnej ma się tą roczną gwarancję? Jakiś dokument na to, czy tylko przez aliexpress, jak u goldwaya? Nie chciałbym kupić fona, który padnie po kilku miesiącach i będzie klapa.

 

A i druga sprawa...da się kupić kilka telefonów/tabletów na jednej przesyłce dhl, żeby za każdy nie płacić?

Edytowane przez ZuNNeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są zbyt wylewni w sprawie gwarancji.Ja po tygodniowym oczekiwaniu otrzymałem taką oto wiadomość: 

Dear friend,
Good day.
Sorry to reply you late.
For warranty you can know more in the link below 
https://trade.aliexpress.com/issue/warranty/warrantyIntroduction.htm?spm=2114.10010108.1000016.18.aeJThE&warrantyType=exchangeOnly
Hope you have a  nice day
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...