Skocz do zawartości

Opaska mi band


mihaszek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nieustannie traciłem połączenie Apple Play Music z Chromecastem oraz scroblowanie do last.fm przestawało działać przy zablokowanym ekranie, i podejrzewam, że źródłem był ten sam problem, co w waszym przypadku:

Spróbujcie tego (podaje rozwiązanie do systemu po angielsku):

"Settings">"Additional settings">"Battery & perfomance">"Manage apps battery usage">"Choose apps">[Wybieramy aplikację, z którą chcemy być połączeni cały czas]>"Custom"> [rozwija się menu i szukamy pozycji "BACKGROUND NETWORK"]>zaznaczamy "Stay connected".

W skrócie: domyślnie po przejściu w stan czuwania telefon rozłącza wszystkie aplikacje w celu zaoszczędzenia energii. Rozwiązanie polega na wyborze aplikacji, które chcemy, aby były cały czas połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi też to nie pomogło. Na dodatek ostatnio pojawiły się problemy z funkcją monitorowania snu i budzenia.

W Mi Band Tools i Mi Band Notify wszystko jest w porządku.

Gdzie może leżeć przyczyna problemów z MiFitem? Sprawdzałem wiele wersji i na każdej mam ten sam problem.

407edf87cc1c4ae68cf90c7cbce80c92.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jeśli nie wybierzesz opcji odblokowania telefonu przez Mi Band wszystko jest ok. Miałem podobny problem z zaznaczonym odblokowaniem. Przeinstalowałem app nie włączyłem odblokowania i wszystko działa.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Opaska mi band
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...