Skocz do zawartości

Niedziałający czytnik linii papilarnych Redmi Note 3


filipow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę dodać odcisku palca, gdy wchodzę w ustawieniach do menu blokady daję dodaj odcisk palca, to jest napisane tylko przyłóż palec i jak przykładam to nie ma żadnej reakcji. Moje pytanie jest takie czy jest to błąd systemu czy może czytnik jest zepsuty. Mam wersję MIUI 77.0.11.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka, posiadam RN3 na wersji MIUI 6.1.14 i problem z czytnikiem linii papilarnych. Wszystko śmiga super przez kilkanaście minut/godziń/odblokowań telefonu, po czym nagle zupełnie przestaje on działać (czytnik w ogóle nie reaguje na cokolwiek). Sprawa się 'naprawia' restartem telefonu ale potem i tak po jakimś czasie przestaje działać.

Czy miał ktoś coś podobnego? 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, że czasem po długim nieużywaniu telefonu (szczególnie rano), czytnik nie reaguje. Pomaga jednak jedno odblokowanie manualne i później znów działa. Troszkę tak, jakby proces systemowy odpowiedzialny za odblokowywanie telefonu palcem przechodził po dłuższym czasie nieaktywności telefonu w stan uśpienia.

MIUI Polska 6.1.7

Edytowane przez woland85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam dokładnie tak samo czy może ktoś już rozwiązał ten problem? U mnie czytnik działa po restercie telefonu i po kilku godzinach przestaje działać do następnego restartu :/  odblokowanie poprzez " zygzaki " nie pomaga. Trochę lipa z tym czytnikiem skoro nie można go używać, tylko 2 razy dziennie trzeba resetować telefon aby działał. Pytanie mam czy każdy redmi note 3 tak ma? czy po prostu poszczególne egzemplarze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, również mam taki problem jak poprzednicy tylko zainstalowany mam rom MIUI 7 by xiaomi.EU 6.1.11 wersja rozwojowa czy zmiana romu w czymś pomoże czy to zepsuty czytnik ? Dodam jeszcze, że czasami żeby czytnik zaczął działać wystarczy reset telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również mam taki problem jak poprzednicy tylko zainstalowany mam rom MIUI 7 by xiaomi.EU 6.1.11 wersja rozwojowa czy zmiana romu w czymś pomoże czy to zepsuty czytnik ? Dodam jeszcze, że czasami żeby czytnik zaczął działać wystarczy reset telefonu. 

Zaaktualizuj rom ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze z tym czytnikiem to w kratkę... na jednym romie działa na drugim na dwoje babka wróżyła.... czasami przycina sie i trzeba odblokować "zygzakiem".. to samo z blutem.. opaska zeby sie sparowała muszę wyłączyć/włączyć bluta... sam już nie wiem w czym problem... wszystko obkłudkowane, uprawnienia dane..troszkę to irytujące... problem powtarza się od 5/6 aktualizacji. te noworoczne romy styczeń/luty pod tym względem były ok. chyba trzeba bedzie zrobić full wipe tylko tak mi się chce potem wszystko instalować itd że szok... 

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mniamek75

A zainstaluj sobie stable 7.1.6 to zobaczysz jak powinien działać prawidłowo czytnik i jak łączy bluetooth Niema deweloperskich wodotrysków ale...coś za coś ;)

Edytowane przez mniamek75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...