Skocz do zawartości

Redmi Note 3 ze Snapdragon`em 808. Pytanie


Mowca

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Axan napisał:

Hmm, kurde to chyba coś nie tak. Masz Miui Polska na swoim?

Sent from my Mi-4c

Tak, mam miui polska. Z reszta zobacz sobie do wątku w dziale mi-4c  nie jestem jedyny z takim czasem działania telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2016o18:17, kufciak napisał:

W poniedziałek będę miał mojego RN3 pro w rękach to dam znać jaka różnica między rn3. Miejmy nadzieję że miui polska też niedługo się pojawi :)

Wypalcowane z Redmi Note 3

Porównałbyś dokładnie zdjęcia oraz ślady zostawiane przez jakiś tracker GPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2016o18:17, kufciak napisał:

W poniedziałek będę miał mojego RN3 pro w rękach to dam znać jaka różnica między rn3. Miejmy nadzieję że miui polska też niedługo się pojawi :)

Wypalcowane z Redmi Note 3

Ja chętnie przeczytam kolejne potwierdzenie co do sprawnego działania (np. benchmarki) i co do obsługi kart SD.

Nie udało mi się też nigdzie znaleźć na 100% pewnej informacji czy komórka obsługuje technologię Quick Charge firmy Qualcomm. Może masz np. miernik na USB albo możesz wrzucić zdjęcie załączonej ładowarki?

2 minuty temu, jmuhha napisał:

@kufciak było by świetnie, gdybyś nam sprezentował różnice ;-)

Swoja drogą, wersja 808 czy 650 będzie lepszym wyborem?

Wysłane z mojego Lenovo S5000-F przy użyciu Tapatalka

Nie ma wersji ze Snapdragonem 808, jest tylko z 650 (i oczywiście ta oryginalna, z Mediatekiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jmuhha Normalna sprawa że dla świeżego sprzętu płaci się "podatek od nowości" ;) Nie sposób chyba określić w którym momencie ten "podatek" może zniknąć.

Możliwe, że ta zmiana którą widać na wykresie wynika z pojawienia się XRN3 Pro - normalna wersja automatycznie stała się trochę mniej atrakcyjna, więc jej sprzedaż można poprawić obniżając cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku telefonów nie płacisz cła ale obowiązuje opłata podatku VAT. Czy faktycznie będziesz musiał go zapłacić czy nie to już czysta loteria - Urząd celny zatrzymuje i sprawdza losowo wybrane przesyłki. Więcej informacji na temat zakupów z Chin na pewno znajdziesz na tym forum (i na innych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę miał mojego RN3 pro w rękach to dam znać jaka różnica między rn3. Miejmy nadzieję że miui polska też niedługo się pojawi

Wypalcowane z Redmi Note 3

I jak kolego z tym pro? Tak Cię zajął, że nie masz czasu napisać

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kadi napisał:

I jak kolego z tym pro? Tak Cię zajął, że nie masz czasu napisać emoji12.png

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Niee ale DHL się zajechał i kurier dowiózł go dopiero dzisiaj. Po otwartu identyczny z Redmi Note 3, generalnie nie widać bebechów więc ciężko coś mocniej oceniać :razz: ale widać że działa płynniej chociaż mam wersje 3/32GB a wcześniej miałem 2/16. Co do samego aparatu to widać na pierwszy rzut oka że zdjęcia robi w 0,1-02s i są dużo lepszej jakości ale muszę je wrzucić na kompa i obejrzeć. Nie mam już niestety RN3 żeby zrobić zdjęcia tego samego nowym i starym ale różnica na pierwszy rzut oka jest na +.

Szkoda tylko że nie można go jeszcze zrootować bo w tej sytuacji nic przez Titanum Backup nie przywrócę a bez tego instalowanie wszystkiego to raczej kupa :/

Jak ktoś ma jakieś pytania to piszcie, sprawdzę i podzielę się info na forum.

Edytowane przez kufciak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress, sklep Goldway. Nie wiem czy mogę linka wrzucać ale na pewno znajdziecie. DHL 12$, jeśli zamówicie do czwartku rana danego tygodnia (wtedy Goldi nadaje przesyłki) to telefon jest w poniedziałek na miejscu (zamawiałem już kilka razy). Teraz mają te śmieszne święto w CHRL które trwa 2 tygodnie więc są 1-2 dniowe poślizgi. Co do VATu to zazwyczaj 31zł aczkolwiek raz jak zamawiałem to płaciłem 52zł - mowa o wysyłce DHLem, nie wiem jak to wygląda w przypadku wysyłki pocztą.

Edytowane przez kufciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już kilka osób dostało swoje RN3 Pro, ale jeszcze nie ma za wiele o aparacie (oprócz stwierdzenia, że gorszy niż Lg G2). Czy któryś z posiadaczy mógłby zrobić fotki w pomieszczeniach/pod wieczór/w nocy na ulicy i wrzucić na dysk google? Oczywiście takie na szybko, na automatycznych ustawieniach. Bo z pierwszych testów wynika, że filmowanie nie najgorsze, ale ten aparat mnie bardzo ciekawi ;)

PS Może jakaś subiektywna opinia o tym aparacie, czy ujdzie chociaż :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ik`ey 

co do hardware, to jest to Samsung (nie powiem Ci dokładnie jaki model, ale wyszedł w wakacje 2015), podobno lepszy niż ten co jest w RN2/3 - pierwsze sample pokazują, że w nocy jest lepiej, ale chciałbym się o tym przekonać od użytkowników telefonu

Nie ma lepszego romu opartego na androidzie.

Żaden szajsung nie dorasta do pięt XRN3 nie licząc aparatu i modelów które wyszły w tym roku ja i flagowym S6 bo są to już urządzenia z wysokiej półki. Touchwiz z szajsunga jest jedną z najgorszych nakładek graficznych gdzie miui jest prawie jak oddzielny system)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smigoll

Przepraszam za brak precyzji, ale chyba żeśmy się nie zrozumieli ;)

Mówiąc o Samsungu miałem na myśli producenta aparatu w Xiaomi Redmi Note 3 Pro - dokładnie jest to model S5K3P3 - właśnie sprawdziłem, w teorii bardzo dobry sensor, ale wiadomo, że dobre zdjęcia, to oprócz sensora także optyka, procesor obrazu itp.

PS Ponawiam prośbę o fotki, szczególnie w gorszych warunkach.

Edytowane przez arekini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smigoll

Przepraszam za brak precyzji, ale chyba żeśmy się nie zrozumieli

Mówiąc o Samsungu miałem na myśli producenta aparatu w Xiaomi Redmi Note 3 Pro - dokładnie jest to model S5K3P3 - właśnie sprawdziłem, w teorii bardzo dobry sensor, ale wiadomo, że dobre zdjęcia, to oprócz sensora także optyka, procesor obrazu itp.

PS Ponawiam prośbę o fotki, szczególnie w gorszych warunkach.

No to zwracam honor bo rzeczywiście się nie zrozumieliśmy ale prawdę napisałem :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że opinię @kedar1333 możemy traktować jako rzetelną, skoro ma i Mi4c i RN3 Pro przed sobą (zakładam, że tak jest bo masz w informacji o użytkowniku Mi4c), więc może porównać te same fotki. A jak wypadają te fotki w oświetleniu z żarówki? Dałbyś radę wrzucić coś? A porównanie tych samych zdjęć z Mi4c to byłaby bajka (z tego, co można przeczytać, Mi4c robi przyzwoite zdjęcia właśnie w gorszych warunkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki, coś zawsze można porównać. W mojej opinii Meizu jednak wypadł lepiej (owszem, oni zawsze mają świetne aparaty w telefonach, szczególnie tych droższych), ale RN3 Pro też bez tragedii. Mimo wszystko, jako były posiadacz Lg G2 muszę się zgodzić ze stwierdzeniem, że G2 miał lepszy aparat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...