Skocz do zawartości

Redmi Note 3 ze Snapdragon`em 808. Pytanie


Mowca

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Snapdragon 650 jest mocniejszy, więc o jakim napalaniu się ty mówisz... Chyba lepiej dostać coś lepszego niż gorszego. Nazwa tematu nie została zmieniona, ot wszystko.

 

O ile wierzyć coniektórym testom typu:

http://www.techgrapple.com/snapdragon-650-vs-808-vs-mediatek-helio-x10/

Edytowane przez marandos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy soft od RN3 na mediateku będzie pasował dobrego że snapdragonem?

Chodzi mi o to czy w oczekiwaniu na odblokowanie bootloadera będę mógł wgrac sp flashtoolem soft chyba 7.1.6 z xiaomi.eu

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j, angileski jest ale denerwuje mi np chinski sklep i inne chinskie smieci, chcialbym czysty rom najlepiej po polsku, zainstalowalem sklep GP ale dalej przekierowuje do chinskiego, czy ktos z kolegow wie jak ustawic zeby chinski sklep byl nieaktywny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupić na fakturę VAT (na firmę), więc jeszcze trochę się naczekam zanim pojawi się gdzieś w sprzedaży w Polsce :-( Przynajmniej do tego czasu będzie już wiadomo wszystko o samej komórce, może wyjaśni się też kwestia customowych romów.

Premiera Mi 5 pewnie też już się zdąży wydarzyć, a zanim dowiedziałem się o wersji Note 3 na Snapdragonie, właśnie ma ten smartfon ostrzyłem sobie zęby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Mam Mi4c, telefon jest super ale bateria jest slaba jak dla mnie. Procenty leca jak......max mam 3godz sot ale przywaznie 2.

Czy bedzie duzy roznica medzy Mi4c i Redmi Note 3 Snapdragon, chodzi mi o baterie?

Czy warto zmienic?

 

Sory za moj polski ale mieszam z granica :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt go nie ma wiec teraz to wrozenie z fusów. Po pierwszych zagranicznych testach wychodzi ze snap jest mniej pradozerny od x10 ,a z tego co widze to te 4 godz SoT spokojnie x10 wyciaga na tej baterii. Oczywiscie jest kilka osob na forum,ktorym trzyma mniej, ale sa i tacy co wykręcają powyzej 6h

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Axan napisał:

Panowie

 

Mam Mi4c, telefon jest super ale bateria jest slaba jak dla mnie. Procenty leca jak......max mam 3godz sot ale przywaznie 2.

Czy bedzie duzy roznica medzy Mi4c i Redmi Note 3 Snapdragon, chodzi mi o baterie?

Czy warto zmienic?

 

Sory za moj polski ale mieszam z granica :) 

 

Chyba masz niesamowicie słaby zasięg w okolicy i coś nie tak z twoim telefonem/systemem. Nie udało mi się jeszcze rozładować baterii w 3 godziny SOT. nawet grając wyciągam więcej. Przy normalnym użytkowaniu bez problemu ponad 5 godzin SOT. Więc na twoim miejscu zainteresował bym się tym co się stało z telefonem, bo naprawdę ma jedną z lepszych baterii.

Edytowane przez senq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz niesamowicie słaby zasięg w okolicy i coś nie tak z twoim telefonem/systemem. Nie udało mi się jeszcze rozładować baterii w 3 godziny SOT. nawet grając wyciągam więcej. Przy normalnym użytkowaniu bez problemu ponad 5 godzin SOT. Więc na twoim miejscu zainteresował bym się tym co się stało z telefonem, bo naprawdę ma jedną z lepszych baterii.

Hmm, kurde to chyba coś nie tak. Masz Miui Polska na swoim?

Sent from my Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...