Skocz do zawartości

Redmi Note 3 ze Snapdragon`em 808. Pytanie


Mowca

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.01.2016o07:11, tpawel napisał:

Ciezko odpowiedziec Ci na pytania bo nikt go nie ma jeszcze, ale:

1) Miui polska pojawi sie szybko, do tej pory praktycznie w przeciagu miesiąca bylo

2) Na start telefony xiaomi mają angielski i chiński

3) Na 99% bedzie zablokowany BL,ale jak to bedzie w tym modelu wygladalo-musimy chwile poczekać. Ja osobiscie nastawiam sie na to ze mozliwe jest calkowite jego zablokowanie. Tak jak w Meizu. Jak bedzie-zobaczymy. Wole sie milo zaskoczyc

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Jestes pewien co do punktu #2 ?

Bo ja kilka dni temu kupiłem w przedsprzedaży z http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-1MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Silvery-White-362395.html

i tam podają, że :

Please kindly note that this item will be installed with international firmware before shipped out, with Google play store, Google services and multi-languages.

Czyli powinien być polski również.

Oraz

  • Support extended storage card up to 128GB. 2 SIM card or 1 sim card and 1 storage card.

O co w tym chodzi ? Bo gniazda na microSD nie ma, ale w jakis sposób moge rozszerzyć pamieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko odpowiedziec Ci na pytania bo nikt go nie ma jeszcze, ale:

1) Miui polska pojawi sie szybko, do tej pory praktycznie w przeciagu miesiąca bylo

2) Na start telefony xiaomi mają angielski i chiński

3) Na 99% bedzie zablokowany BL,ale jak to bedzie w tym modelu wygladalo-musimy chwile poczekać. Ja osobiscie nastawiam sie na to ze mozliwe jest calkowite jego zablokowanie. Tak jak w Meizu. Jak bedzie-zobaczymy. Wole sie milo zaskoczyc

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Jestes pewien co do punktu #2 ?

Bo ja kilka dni temu kupiłem w przedsprzedaży z http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-Hexa-Core-1MIUI-V7-16-0MP-TOUCH-ID---Silvery-White-362395.html

i tam podają, że :

Please kindly note that this item will be installed with international firmware before shipped out, with Google play store, Google services and multi-languages.

Czyli powinien być polski również.

Oraz

  • Support extended storage card up to 128GB. 2 SIM card or 1 sim card and 1 storage card.
O co w tym chodzi ? Bo gniazda na microSD nie ma, ale w jakis sposób moge rozszerzyć pamieć ?

Ja bym sie do opisow w preorderach nie przywiazywal. Sami nie mają telefonow i moze mają nadzieję ze uda im sie to zrobic. Osobiscie zamiast jakiegos smieciowego multi wolalbym oryginalny miui z ang. I poczekać na miuipolska,albo chociaz na xiaomi.eu. Wysylka tych pre orderow chyba jakos pod koniec lutego dopiero wiec predko sie nie dowiemy. Ja czekam na pierwsze wiarygodne recenzje aparatu i baterii i dopiero zamawiam.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, w sumie to dałem ciała i to po całości bo pochrznaiło mi sie i jakims cudem jak zamawiałem 22-go to w głowie siedział mi luty, tzn miałem wrazenie ze jest luty a nie styczne hahaha i myslałem ze wysyłka bedzie na dniach a nie za 1 miesiac+

Zrobie jak wiekszosc, tzn wstrzymam sie do pierwszych recenzji i ewentualnej dostepnsci na miuipolska. Nie znam tej strony, ale to chyba oficjalny dystrybutor Xiaomi na polsk, tak ?

Pewniak ?

PS: to bedzie mój pierwszy telefon "nie LG". Miałem G2, G3, teraz G4 i generalnie rozstaje sie z LG na prawdopodobnie dłuższy okres czasu. Xiaomi Redmi mnie bardzo zacheciło wynikami baterii. 5-6h SOT'a widze ze to spokojnie ludzie wyciagaja. Na G4 przy 25% baterii w tej chwili mam 2h 33min SOT lol

Tak czy siak, chyba wycofam pre-ordera chociazby z tego powodu : Presell Product Lead-time: 2016-03-10

A do wczoraj było to 25-02

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ewentualnych plotek, to pamiętajcie, że w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy ;)

Ja osobiście nie wątpię w slot w jednej z kart sim.
Tu macie pierwsze recenzje i porównanie Xiaomi Redmi Note 3 Pro Deep Reviews VS Xiaomi Redmi Note 3

A tu aparat oraz płynność w grach Xiaomi Redmi Note 3 Pro Camera Review and Game Test

Co o tym myślicie.

Ja tam raczej na 90 % będę kupował :)

 

 

 

Edytowane przez Rafaello
Inerpunkcja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Azazell napisał:

Hmm no właśnie z najnowszych recenzji Redmi Note 3 ze snapdragonem wynika, że nie ma slotu SD.. A na stronie geekbuyin piszą że jest :) o co tu kaman? 

Kurcze kusi mnie ten telefon ibym już kupował tylko gdzie najlepiej hm 

Z recenzji którą podałem wyżej wynika, że slot na kartę jest 2:08 min pierwszego filmiku.
Teraz w Chinach nowy rok, "Małpy" także 2 tygodnie większość sklepów nie pracuje. Ja czekam aż wrócą do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy bralbym w spemall. Za15 $ jest kurier z ubezpieczeniem od Vat. Za wersje 2/16 wychodzi wiec lącznie 200$, czyli troche ponad 800zl i uwazam ze cena jest rewelacyjna. Czytalem ze redmi note 3 otrzymalo oficjalny znaczek CE w unii, wiec moze i lte800 zaczeli by nam dodawac :-)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym już dziś tę wersje ze snapdragonem.. Czy nie.za wcześnie? Bo kurcze nikt w polsce chyba go nie ma? Bo mam obawy czy cpu nie przegrzewa się czy faktycznie ma SD itd..  Oraz jak to będzie.z tym jezykiem PL ehh nic nie wiadomo

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie zastanawialem nad wersja ze snapdragonem ale cena i dostepnosc to lipa:/  miedzy wersja 32gb na helio a wersja 32gb na snapie bedzie roznica ok 50-60 dolarow. Na allegro widzialem juz po 1 sztuce wersji pro 16gb/32gb ale ceny 950/1310zl sa za wysokie. A obawiam sie ze wersja 32gb nie zejdzie ponizej 1100-1200zl albo jak zejdzie to na przyszle swieta.. no i trzeba czekac na testy bo procek calkiem nowy i lepiej zeby nie bylo jak w snapie 810..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy x10 a sd650 jest 100juanow, wiec to co teraz widac na aukcjach ma sie nijak do ceny telefonu. 100yuanow to 60 zl,czyli ok 15$, a nie 60.Nierozumiem zamawiania preorderow w tych cenach. Po premierze wcale nie bedzie drozej. U Goldwaya wersja 3/32 kosztuje ponad 250$, raz dwa spadnie. Rozumiem podatek od nowosci, ale Wy tego telefonu i tak poki co nie dostaniecie

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dostaniemy telefonu?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Napisalem ze poki co nie dostaniecie.

Wysylki do PL maja sie zacząc najwcześniej za miesiac, niektorzy sprzedawcy nawet sugerują ze telefon bedzie dostepny dopiero w polowie marca

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy x10 a sd650 jest 100juanow, wiec to co teraz widac na aukcjach ma sie nijak do ceny telefonu. 100yuanow to 60 zl,czyli ok 15$, a nie 60.Nierozumiem zamawiania preorderow w tych cenach. Po premierze wcale nie bedzie drozej. U Goldwaya wersja 3/32 kosztuje ponad 250$, raz dwa spadnie. Rozumiem podatek od nowosci, ale Wy tego telefonu i tak poki co nie dostaniecie

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Tak się tego nie "oblicza " bo sprzedawcy nakładają swoje marże (czy jak to tam) i ceny są o wiele wyższe. Normalna wersja XRN3 3/32 licząc pi twojemu miała kosztować 700/800 zł a kosztuje ok. 1000.

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy x10 a sd650 jest 100juanow, wiec to co teraz widac na aukcjach ma sie nijak do ceny telefonu. 100yuanow to 60 zl,czyli ok 15$, a nie 60.Nierozumiem zamawiania preorderow w tych cenach. Po premierze wcale nie bedzie drozej. U Goldwaya wersja 3/32 kosztuje ponad 250$, raz dwa spadnie. Rozumiem podatek od nowosci, ale Wy tego telefonu i tak poki co nie dostaniecie Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Tak się tego nie "oblicza " bo sprzedawcy nakładają swoje marże (czy jak to tam) i ceny są o wiele wyższe. Normalna wersja XRN3 3/32 licząc pi twojemu miała kosztować 700/800 zł a kosztuje ok. 1000.

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

I kosztuje 800, no ale jak ktos przepuszcza przez dwoch posrednikow to sam sobie jest winien. Z reszta nie chodzilo mi o ceny chinskie, a roznice pomiedzy roznymi wersjami. Skoro w chinach pro 2/16 kosztuje tyle co x10 3/32 to naprawde nie widze powodu zeby u nas bylo inaczej. Przeciez i na jeden i na drugi telefon sprzedawca narzuca marżę

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dywagacji, który sklep ma, a który nie ma. Dzisiaj została do mnie nadana przesyłka z Note 3 Pro 3/32GB że sklepu spemall.com, kolor szary. Kupiony wczoraj, wyszło jakieś 253$ z przesyłką omijającą cło i szkło hartowanym. Powinienem go mieć u siebie do 10 dni ;)

http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html

Na tym forum gdzieś jest kod na 3% zniżki. 

Edytowane przez Lanc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tpawel napisał:

Co to znaczy dostepnosc na miuipolska?

Xiaomi nie ma oficjalnej dystrybucji w PL

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ktos wczesniej napisał

I poczekać na miuipolska,albo chociaz na xiaomi.eu. Wysylka tych pre orderow chyba jakos pod koniec lutego dopiero wiec predko sie nie dowiemy. Ja czekam na pierwsze wiarygodne recenzje aparatu i baterii i dopiero zamawiam.

 

Co to jest to xiaomi.eu lub miuipolska ? Dlaczego lepiej zamawiac z tych stron niż np z geekbuying ?

Tylko konkrety proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lanc napisał:

A propos dywagacji, który sklep ma, a który nie ma. Dzisiaj została do mnie nadana przesyłka z Note 3 Pro 3/32GB że sklepu spemall.com, kolor szary. Kupiony wczoraj, wyszło jakieś 253$ z przesyłką omijającą cło i szkło hartowanym. Powinienem go mieć u siebie do 10 dni ;)

http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html

Na tym forum gdzieś jest kod na 3% zniżki. 

Daj znać jak dojdzie :)

Jaki wziąłeś kolor ?

Powiedz proszę jak sklep załatwia sprawę z CŁO / VAT- czy jest to płatne dodatkowo ubezpieczenie + wysyłka jako GIFT ?

Czy kupowałeś już coś wcześniej w tym sklepie?

I jaką formę płatności wybrałeś ?

Którą opcję z dostępnych o dostawie wybrałeś ?

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.
Pozdrawiam

Edytowane przez Rafaello
Dodatkowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos dywagacji, który sklep ma, a który nie ma. Dzisiaj została do mnie nadana przesyłka z Note 3 Pro 3/32GB że sklepu spemall.com, kolor szary. Kupiony wczoraj, wyszło jakieś 253$ z przesyłką omijającą cło i szkło hartowanym. Powinienem go mieć u siebie do 10 dni

http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html

Na tym forum gdzieś jest kod na 3% zniżki. 

Daj znać jak dojdzie

Jaki wziąłeś kolor ?

Powiedz proszę jak sklep załatwia sprawę z CŁO / VAT- czy jest to płatne dodatkowo ubezpieczenie + wysyłka jako GIFT ?

Czy kupowałeś już coś wcześniej w tym sklepie?

I jaką formę płatności wybrałeś ?

Którą opcję z dostępnych o dostawie wybrałeś ?

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania.

Pozdrawiam

1. Czytaj uważnie. Kolega napisał że szary.

2. Nie ma cła!

3. Płacisz tylko vat jeśli celnicy uznają że sobie zobaczą twoją paczkę.

4. Jeżeli sprzedawca wysyła paczkę jako gift to są tylko mniejsze szanse na płacenie vat-u. Gdy vat zostanie naliczony to w większości sprzedawca pokrywa jego płatność gdy wysyła paczkę jako gift albo i nie - zależy od sprzedawcy.

5. Zawsze (nie spotkałem się żeby tak nie było) gdy kupujesz coś z zagranicy to płacisz z góry .

Wyklepane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 3/32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad4. Nie ma znaczenia co jest napisane na paczce: gift czy zakup. Jak celnik ją wychwyci to lepiej i szybciej jest zeby byla tam wartosc telefonu, wtedy przewaznie paczka zostaje ovatowana zgodnie z deklaracja na pudelku. Jesli nic nie ma to procedura sie przeciaga i najpierw.wysylają do adresata pismo.

Celnicy nie mają narzedzi zeby obciazyc sprzedawce vatem. To nabywca wprowadzajac sprzet na teren ue ma to zrobic. Sprzedawcy nieraz za dodatkową oplata oferuja ubezpieczenie od vat polegajace na refundacji ewentualnie poniesionego podatku, badz oferuja przepakowanie paczki z chin u jakiegos człowieka na terenie ue, ktory bierze na siebie ewentualne oplaty. Potem on wysyla juz z unii do pl wiec vat nie ma. I tą ostatnią opcje,z tego co kojarze oferuje spemall

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia.

Nie doczytałem z tym kolorem ups ;) sorki. Przeskoczyłem na stronę sklepu i po chwili zacząłem pisać pytania. 
Mam jeszcze jedną prośbę czy jest Ktoś kto kupował w spemall.com i mógłby potwierdzić formę wysyłki czy wszystkie przesyłki są przepakowywane na terenie UE? Czy trzeba do nich pisać z prośbą o przepakowanie?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EU Express to jest opcja z przepakowaniem (mają kogoś we francji, kto przepakowywuje i wysyła dalej). Kosztuje to to 15,60$ i gwarantują przy niej brak vatu, a jeśli jakimś cudem vat byłby wliczony to zwracają potem jego wartość.

Sklep polecany na telchina, nikt nigdy nie miał problemów z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2016o19:56, Lanc napisał:

A propos dywagacji, który sklep ma, a który nie ma. Dzisiaj została do mnie nadana przesyłka z Note 3 Pro 3/32GB że sklepu spemall.com, kolor szary. Kupiony wczoraj, wyszło jakieś 253$ z przesyłką omijającą cło i szkło hartowanym. Powinienem go mieć u siebie do 10 dni ;)

http://www.spemall.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-4G-LTE-Smartphone-Qualcomm-Snapdragon-650-5-5-Inch-1920x1080-pixels-Screen-Dual-Cameras-3GB-RAM-32GB-ROM_g.html

Na tym forum gdzieś jest kod na 3% zniżki. 

Lanc mógłbyś robić screena (ze ci wysłali) i mnie przesłać na PW, ja kupiłem w preorderze na początku stycznia za 218$ i jeszcze nie wysłali za to proponują wersję 16gb, wydaje mi się że ściemniają i nie chcą wysłać po cenie 218$, mimo że mają na stanie

Edytowane przez ptys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś również zamówiłem w spemall.com
Suport odpowiada bardzo szybko miałem kilka pytań do nich odnośnie smartfonu, aby rozwiać swoje wątpliwości przed zakupem, napisałem około 2:00 nad ranem i po godzinie miałem odpowiedź.

Zamówienie:

- Xiaomi Redmi Note 3 Pro / 3GB RAM 32GB ROM Color:Grey US$ 236.99

- Silicon Case Protective Back Case  US$ 4.99

- Premium Tempered Glass Screen Protector US$ 4.99

Razem z przesyłką wyszło: US$ 261.96 = po przeliczeniu przez PayPal zapłaciłem 1114,03 zł 

Teraz czekamy :) do 6 dni roboczych od momentu wysyłki ma być u mnie :)

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kedar1333 napisał:

Czy ktos z kolegow porownywal ekran redmi note 3 z mi4c?czy jest to ten sam tylko wiekszy?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Tu masz przykładowy filmik porównawczy co prawda nie jest to porównanie wyświetlaczy ;) ale je możesz sobie porównać klikaj ---> Youtube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...