Skocz do zawartości

kamera do samochodu


Pete67

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

A ja mam taką zagwostkę. Mam wersję chińską i podczas uruchamiania kamery wyskakują dwa komunikaty po chińsku, oba można zaakceptowac lub dorzucić - czy ktoś wie może, co tam jest napisane? Taka mała prośba do osób, które mają wersję eng - jeśli macie te komunikaty, przekażcie prosze czego one dotyczą :)

Druga sprawa - są problemy z nagrywaniem filmów alarmowych jeśli nie mam odpalonej aplikacji w kom - wtedy wyskakuje komunikat i finalnie nie nagrywa osobno tych 20 sek. Jak aplikacja działa, to wszystko jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć wszystkim,

ja mam taki problem. Kamerka nie wyłącza się po zgaszeniu samochodu (Ford Focus MK2), a nagrywa cały czas. Kamerkę mam podłączoną do Xiaomi Roidmi.

Czy tak powinno być? Jeśli tak, to czy nie rozładowuje to akumulator?

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyciągnięciu kabelka USB z Rodmi po chwili kamerka normalnie się wyłącza?, na pewno tak gdyż nie posiada własnego wbudowanego akumulatorka, przyczyną jest gniazdo "zapalniczki" które  ma podłączone zasilanie na stałe mimo wyłączonego silnika - a jest tak w Focusach - elektryk powinien zmienić podłączenie kabelków w gnieżdzie by odcinało napięcie po wyłączeniu stacyjki

Edytowane przez lucas7911
Mały błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...