mFMkrakow

Redmi Note 3 : wady i zalety

Recommended Posts

Jeśli spodziewasz się htc i audiobeats to się zawiedziesz. Ogólnie jest średnio z tendencja do dobrze, ale nic ponadto. A już na pewno hi-fi słuchawek nie napędzisz. Najlepiej dokanalowe, basowe.

Zalety: 
- niezła szybkość działania
- rzadko się wiesza
- jakość zdjęć i filmów przyzwoita

Wady:
- mam internet w plusie i niestety koszmarnie powoli chodzi
- po załadowaniu ponad połowy pamięci zdjęciami i filmami (wersja 32gb) telefon chodzi wolniej i aparat często traci ostrość (?!) 
- jest okropnie ŚLISKI, bez etui nie ma mowy o tym żeby go trzymać bez narażenia na upadek

@denaturat - co do zalet to potwierdzam. Jeśli chodzi o wady, to ja mam internet co prawda nie w plusie tylko aero2  LTE , ale nie mam żadnych problemów. Co do obudowy,to całkowicie zgadzam się z Tobą. Odpukać jeszcze mi nie spadł ale......parę razy mało brakowało.

@andrzej55 ja niestety rozważam sprzedanie telefonu przez to, że internet tak powoli chodzi. Na normalnym wifi w domu jest ok, ale sieć komórkową łapie tylko 3G, LTE nie łapie (a na samsungu śmigało bez problemu), jak się podłączam przez wifi do mobilnego internetu (również z plusa) to nadal to samo. 

@denaturat przykro, ale chyba trafiłeś pechowo albo ja miałem szczęście;-). Szykowałem sie na Mi5 ale jak widzę ile ludzi ma jakieś problemy z nim to odpuściłem,przynajmniej na razie.

Ja się zastanawiam jad RMN3 Pro ale przejście z Galaxy Note 3. Najbardziej mnie martwi jakość komponentów, bardziej przeświadczenie o tym, że Chińczyk kojarzy mi się z tandetą. Może ktoś powiedzieć odnośnie jakości wykonania po paru miesiącach ?

Dnia 30.09.2016 o 07:54, Rambdal napisał:

Ja się zastanawiam jad RMN3 Pro ale przejście z Galaxy Note 3. Najbardziej mnie martwi jakość komponentów, bardziej przeświadczenie o tym, że Chińczyk kojarzy mi się z tandetą. Może ktoś powiedzieć odnośnie jakości wykonania po paru miesiącach ?

Absolutnie bez zarzutu. A już Mi 5 to ogólnie mistrzostwo.