Skocz do zawartości

Czy tel prosto z Chin może mieć MIUI Polska?


robsonx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

szukam i szukam, ale niestety nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, więc przepraszam za lamerstwo. Chciałbym zrobić update softu, ale mimo opisów na tej stronie nie jest to dla mnie takie proste.

Zamówiłem telefon przez pandawill.com i przyszedł od razu z softem MIUI 7 by xiaomi.eu (5.10.16) - taka informacja widnieje w ustawieniach telefonu.

Gdy wejdę w aktualizator, pojawia mi się informacja o sofcie: MIUI7 Polska

Czy mogę po prostu zrobić aktualizację z pliku .zip? Myślałem, że chińczyka będę musiał przygotowywac do aktualizacji zgodnie z instrukcja na stronie, ale teraz jestem już skołowany. Wiem, że mógłbym przetestować co się stanie, jak wykorzystam .zip z najnowszego softu, ale boję się zbrickowania telefonu co już mi się kiedyś z inną firmą przydarzyło :)

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgraj metodą prostą plik do pamięci telefonu i z updatera ... wybierz by go zainstalował z pliku zip - jeśli nie pójdzie wywali błąd i tyle telefon będzie działał, jeśli to nie zadziała to musisz się wczytać jak wgrać TWRP i za jego pomocą to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2016o11:13, robsonx napisał:

Hej,

szukam i szukam, ale niestety nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, więc przepraszam za lamerstwo. Chciałbym zrobić update softu, ale mimo opisów na tej stronie nie jest to dla mnie takie proste.

Zamówiłem telefon przez pandawill.com i przyszedł od razu z softem MIUI 7 by xiaomi.eu (5.10.16) - taka informacja widnieje w ustawieniach telefonu.

Gdy wejdę w aktualizator, pojawia mi się informacja o sofcie: MIUI7 Polska

Czy mogę po prostu zrobić aktualizację z pliku .zip? Myślałem, że chińczyka będę musiał przygotowywac do aktualizacji zgodnie z instrukcja na stronie, ale teraz jestem już skołowany. Wiem, że mógłbym przetestować co się stanie, jak wykorzystam .zip z najnowszego softu, ale boję się zbrickowania telefonu co już mi się kiedyś z inną firmą przydarzyło :)

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

Robert

Pytanko z czystej ciekawości- zadziałała aktualizacja z pliku .zip czy musiałeś wgrywać z TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...