Skocz do zawartości

Uchwyt samochodowy


AndrzejKu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rozważam zakup Redmi Note 3 lub Redmi Note 3 Pro (kiedy już się pojawi). Podobnie jak autor tematu, posiadam uchwyt Samsung EE-V200 w którym niestety złącze micro USB byłoby zasłonięte. Na forum angielskim polecono mi uniwersalny uchwyt:

000850pks25rkiknbb2kkl.jpg

Czy ktoś z Was już takiego używał? Ewentualnie, chętnie przeczytam opinie o innych uchwytach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mam uchwyt od Samsunga z gniazdem do ładowania na środku i dwoma łapkami po bokach podtrzymującymi telefon, ogółem niespecjalnie pasuje, ale da się ten telefon tak włożyć, że wtyczka wystaje akurat na tyle, żeby móc tam wsadzić kabel do ładowania. Najlepiej popróbować delikatnie, za pierwszym razem też myślałem, że będzie kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miczkinsDzięki za opinię i opis :) Na pewno najpierw zobaczę czy da się używać tego uchwytu który już mam... Prawda jest też taka, że rzadko kiedy jeżdżę naprawdę długie trasy i nie muszę aż tak często doładowywać obecnego telefonu (Moto G pierwszej generacji), a Redmi Note 3 ma prawie 2 razy większą baterię, więc potrzeba będzie jeszcze rzadsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siebie polece (napewno nic lepszego w takiej cenie nie kupicie bo moja cena jest bardzo zanizona poniewaz potrzebuje kasy i chce szybko sprzedac) to...

http://olx.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-iottie-easy-touch-CID99-IDcSDc5.html

//Z25: na przyszłość takie oferty wrzucaj w giełdę, bo posty polecą do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup Redmi Note 3 lub Redmi Note 3 Pro (kiedy już się pojawi). Podobnie jak autor tematu, posiadam uchwyt Samsung EE-V200 w którym niestety złącze micro USB byłoby zasłonięte. Na forum angielskim polecono mi uniwersalny uchwyt:

000850pks25rkiknbb2kkl.jpg

Czy ktoś z Was już takiego używał? Ewentualnie, chętnie przeczytam opinie o innych uchwytach

Ja mam ten uchwyt. Sama łapa jest funkcjonalna, ale przyssawka niestety nie wytrzymała kilkakrotnego odpinania. Bardzo mocno klei się szyby, aż za mocno i przy odpinaniu obluzowala się sprężyna. I obecnie już się trzyma ;) Czyli... Przykleic do szyby i nie ruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup Redmi Note 3 lub Redmi Note 3 Pro (kiedy już się pojawi). Podobnie jak autor tematu, posiadam uchwyt Samsung EE-V200 w którym niestety złącze micro USB byłoby zasłonięte. Na forum angielskim polecono mi uniwersalny uchwyt:

000850pks25rkiknbb2kkl.jpg

Czy ktoś z Was już takiego używał? Ewentualnie, chętnie przeczytam opinie o innych uchwytach

Kupilem tacie coś takiego na prezent i działa świetnie

Tapnięte z Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam ten uchwyt od ponad roku, uwazam że jest bardzo dobry, jest uniwersalny, pozwala np tak chwycić telefon zeby służył jako rejestrator video. dobrze trzyma 5 calowe urządzenie, nigdy telefon mi z niego nie wypadł. Choc zdarzyło mi się przy dużych mrozach że ssawka sie odkleila od szyby w nocy.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi A macie wersję taką jak na powyższym zdjęciu - ze sztywnym pałąkiem, czy może z giętkim (przewinęła mi się przed oczami w którymś z chińskich sklepów)?

Mam taki jak na zdjeciu, on nie jest sztywny, odkrecasz nakretke i ustawiasz płynnie jak ci odpowiada. Widzialem kiedyś na żywo na elastycznym [gietkim] precie wtedy telefon sie poruszał ciężko bylo na ekranie cos wybrac, z tym ze to byl tani egzemplarz z allegro

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/29/2016o11:24, Crocodil napisał:

Rozważam zakup Redmi Note 3 lub Redmi Note 3 Pro (kiedy już się pojawi). Podobnie jak autor tematu, posiadam uchwyt Samsung EE-V200 w którym niestety złącze micro USB byłoby zasłonięte. Na forum angielskim polecono mi uniwersalny uchwyt:

000850pks25rkiknbb2kkl.jpg

Czy ktoś z Was już takiego używał? Ewentualnie, chętnie przeczytam opinie o innych uchwytach :)

Ja odradzam. Miałem, wywaliłem. Zdejmowanie często powodowało "je*nięcie" górej łapy o LCD w poprzednich telefonach, z tym nawet nie chciałem ryzykować.

U mnie w VW pasuje mi idealnie uchwyt na napoje, wyskakujący i rozkładający się z kokpitu. Tam go wkładam pod kątem 45stopni i gitara. Ale komfortu wprowadzania znaków to nie ma, niestety to się przydaje tylko do odebrania połączeń na głośnomówiącym i jako nawigacja.

Ja chcę spróbować ten uchwyt co ma taki żel, kładzie się na niego telefon i.. trzyma. A potem odrywa, ponoć bez śladu. Może uda mi się w jakimś markecie przetestować. Etui przezroczyste mam więc możę nawet lepiej złapie z gumą..

Edytowane przez marceleqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę poczytałem i chyba zdecyduję się na iOttie Easy One Touch 3. Dosyć drogi (~100zł) ale wygląda solidnie, ma bardzo duży zakres regulacji i bardzo dobre opinie.

EDIT: Ops. Myślałem, że to forum scala automatycznie posty...

Edytowane przez rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem dzisiaj iOttie Easy One Touch 3. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Uchwyt solidny, szeroki zakres regulacji, mechanizm wpinania telefonu wydaje się bardzo wygodny, a "podstawki" można przesunąć na boki, więc gniazdo ładowania umiejscowione z boku w ogóle nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem tu nowy co prawda czekam dopiero na swojego Xiaomi Chin ale do aktualnego honora 4x też 5,5 " mam teraz uchwyt magnetyczny na kratkę nawiewu.... super sprawa ... nic nie obejmuje telefonu, telefon ani drgnie a dodatkowo " montaż " go trwa ułamek sekundy. Płytki magnetyczne mam wsuniete pod gumowe etui przez co ich nie widać... New products 2016 car accessory 360 Degree car phone holder mount for mobile device magnetic phone holder

http://s.aliexpress.com/vInqUruM

(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakoś trochę obawiam się tych rozwiązań, opartych na magnesach bo trudno mi uwierzyć że dosyć silne pole magnetyczne nie ma wpływu na telefon (chociażby na kompas).

Zamówiłem z GearBest "chińskie klony" tych dwóch uchwytów iOttie (klik i klik), kiedy dotrą, postaram się napisać jak sprawują się z RN3.

EDIT:

Dostałem te uchwyty i mogę powiedzieć że są naprawdę dobrej jakości. Redmi Note 3 w obudowie Ipaky spokojnie pasuje do obu. Niestety odpowiednik One Touch ma stopki regulowane tylko góra-dół, a na boki nie, więc port do ładowania jest zasłonięty. Takiego problemu nie ma z drugą wersją, która daje naprawdę ogromne możliwości konfiguracji.

Edytowane przez Crocodil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...