Jump to content

Dioda powiadomień - nie zawsze działa. MI4.


Modexo
 Share

Recommended Posts

Mam problem z diodą powiadomień. Telefon jest nowy i od razu wgrałem najnowszą wersję Miui 5.12.4 więc nie wiem czy wcześniej było ok.

Nie za każdym razem sygnalizowane jest nieodebrane połączenie lub SMS. Po prostu raz diodą świeci a raz nie, nie zauważyłem żadnej zależności przy braku sygnalizacji. Dodam, że powiadomienie na pasku oraz ekranie blokady działa za każdym razem, problem jest tylko z diodą.

Jakieś pomysły na rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

To chyba indywidualne przypadki (jak to bywa często w miui). Spróbuj może zrobić wipe cache systemu. Jeśli to nie pomoże, a będzie denerwować, to już grubiej - wipe data, albo cofka na wersję lepiej wg Ciebie działającą.

TapTap Tapatalk+MI4W

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie mysłalem. Spróbuję od wipe cache. Cofka na wersję starszą odpada bo nie miałem żadnej więc nie wiem czy pomoże. Poczekam na aktualizację do Androida 6, może wtedy problem zniknie.

Dzięki.

Edited by Modexo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.01.2016o15:34, Modexo napisał:

Zrobiłem wipe cache, nie pomoga. Najgorsze że nie wiem czy to wada tej wersji Miui czy ogólnie urządzenia. Nie miałem wcześniejszych wersji więc nie wiem jak byłoby na nich.

No i zrobiłem także wipe data. Także nie działa :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam, dzisiaj odebrałem mój pierwszy w życiu telefon Xiaomi model MI4 i wszystko pięknie elegancko gdyby nie to że nie działa mi dioda LED...

Wszędzie gdzie to możliwe mam włączoną opcje LED nawet na messengerze ustawiłem żeby powiadamiało mnie w postaci migającej Diody.

Ktoś wie gdzie może być problem ? dodam że wgrany mam  MIUI v7 w oparciu o Androida 4.4.

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

To samo u mnie. Czasem jest tak, że dioda potrafi "załączyć się" po jakichś kilkunastu sekundach od nieodebranego połączenia, czasem w ogóle, a niekiedy włącza się od razu. 

Zmiana kolorów na czerwony/zielony na nic się zdała. Przy powiadomieniach aplikacji dioda pulsuje różnymi kolorami. Raz pomarańczowym, raz jeszcze innym :D

Sytuacja ma miejsce na MIUI 7 od MIUIPolska, na androidzie 4.4.4. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...