Skocz do zawartości

Dioda powiadomień - nie zawsze działa. MI4.


Modexo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z diodą powiadomień. Telefon jest nowy i od razu wgrałem najnowszą wersję Miui 5.12.4 więc nie wiem czy wcześniej było ok.

Nie za każdym razem sygnalizowane jest nieodebrane połączenie lub SMS. Po prostu raz diodą świeci a raz nie, nie zauważyłem żadnej zależności przy braku sygnalizacji. Dodam, że powiadomienie na pasku oraz ekranie blokady działa za każdym razem, problem jest tylko z diodą.

Jakieś pomysły na rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie mysłalem. Spróbuję od wipe cache. Cofka na wersję starszą odpada bo nie miałem żadnej więc nie wiem czy pomoże. Poczekam na aktualizację do Androida 6, może wtedy problem zniknie.

Dzięki.

Edytowane przez Modexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.01.2016o15:34, Modexo napisał:

Zrobiłem wipe cache, nie pomoga. Najgorsze że nie wiem czy to wada tej wersji Miui czy ogólnie urządzenia. Nie miałem wcześniejszych wersji więc nie wiem jak byłoby na nich.

No i zrobiłem także wipe data. Także nie działa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj odebrałem mój pierwszy w życiu telefon Xiaomi model MI4 i wszystko pięknie elegancko gdyby nie to że nie działa mi dioda LED...

Wszędzie gdzie to możliwe mam włączoną opcje LED nawet na messengerze ustawiłem żeby powiadamiało mnie w postaci migającej Diody.

Ktoś wie gdzie może być problem ? dodam że wgrany mam  MIUI v7 w oparciu o Androida 4.4.

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Czasem jest tak, że dioda potrafi "załączyć się" po jakichś kilkunastu sekundach od nieodebranego połączenia, czasem w ogóle, a niekiedy włącza się od razu. 

Zmiana kolorów na czerwony/zielony na nic się zdała. Przy powiadomieniach aplikacji dioda pulsuje różnymi kolorami. Raz pomarańczowym, raz jeszcze innym :D

Sytuacja ma miejsce na MIUI 7 od MIUIPolska, na androidzie 4.4.4. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...