Jump to content

Jak przenieść w MIUI aplikacje z telefonu na SD bez jej ponownej instalacji?

Guest paweln
 Share

Recommended Posts

Guest paweln

W jaki sposób można przenieść aplikacje z telefonu na kartę SD.

Do tej pory daję rade to zrobić tylko usuwając aplikację z telefonu i instalując ją na nowo na karcie SD. Znacie sposób na "przeniesienie " bez. deinstalacji?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edited by paweln

• 1 month later...

A czy  w ustawieniach, pamięć nie było przypadkiem zakładki z aplikacjami? Ewentualnie w ustawieniach danej aplikacji było coś podobnego jak przenieś na sd. Nie powiem Ci dokładnie bo dawno nie miałem telefonu z kartami pamięci ale na jakimś szajsungu wiem że tak było. Nie wiem jak jest w MIUI z tym przenoszeniem.

Tak jak pisałem, w czystym andku opcja przenoszenia jest normalnie w opcjach aplikacji. Przynajmniej powinna, jesli xiaomi nic nie namieszało i nie trzeba nic instalować. Screen z szajsunga bo jak wspomniałem nie posiadam telefonu z miui i kartą pamięci ;)

1408748773_w_315.jpg

6 godzin temu, skubi07 napisał:

Tak jak pisałem, w czystym andku opcja przenoszenia jest normalnie w opcjach aplikacji. Przynajmniej powinna, jesli xiaomi nic nie namieszało i nie trzeba nic instalować. Screen z szajsunga bo jak wspomniałem nie posiadam telefonu z miui i kartą pamięci ;)

No właśnie na to wygląda że MIUI namieszało... cały czas jednak mam nadzieje iż ktoś poda jednak sposób na przenosiny bez ponownej instalacji...

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...