Jump to content

kamera przyciemnia obraz na snapchatcie


Recommended Posts

Od kilku romów jest problem z nagrywaniem video w snapchacie. Po naciśnięciu przycisku nagrywania obraz znacznie się przyciemnia i zaczyna się trząść. Przy słabszym oświetleniu robi się praktycznie całkiem ciemno, mimo, że przed nagrywaniem podgląd jest ok. Problem dotyczy tylko aplikacji snapchat, nagrywanie w aplikacji aparat jest w porządku.

Wcześniej ten problem nie występował, za to filmy rejestrowane przez snapchat były strasznie rozmyte w gorszym oświetleniu - teraz znacznie poprawiła się płynność, ale kosztem jasności, no i doszło to trzęsienie obrazu.

Z mojego rozeznania wynika, że problem nie występuje na innych urządzeniach niż MIUI.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to problem Miui, czy snapchata, czy obu, ale na moim Redmi Note 2 zdjęcia i filmy w tej aplikacji wychodzą tragicznie, we wbudowanej do aparatu z resztą też, to nawet głupia aplikacja do czatu, Kik, robi lepsze zdjęcia - trwa dłużej, ale przynajmniej ostrzy. W tym samym czasie znajoma na jakimś Samsungu robi piękne zdjęcia, nawet Snapchatem

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Zauważyłem u znajomych, że filmy publikowane przez nich na snapchacie zyskały bardzo dużą płynność (60 fps?), a telefonów nie zmieniali więc zapewne to jakieś nowości w samej apce. Najwyraźniej MIUI (u mnie też Redmi Note 2) nie radzi sobie z tym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U mnie właśnie po ostatniej aktualizacji Snapa (na najnowszym MIUI Polska) jakby coś ruszyło. Czasem zdarza się, że obraz jest normalnej jasności, ale za to cały czas się trzęsie. Niestety nagrane filmiki nie zawsze mają odpowiednią jasność.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...