Skocz do zawartości

kamera przyciemnia obraz na snapchatcie


Leszkienators

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku romów jest problem z nagrywaniem video w snapchacie. Po naciśnięciu przycisku nagrywania obraz znacznie się przyciemnia i zaczyna się trząść. Przy słabszym oświetleniu robi się praktycznie całkiem ciemno, mimo, że przed nagrywaniem podgląd jest ok. Problem dotyczy tylko aplikacji snapchat, nagrywanie w aplikacji aparat jest w porządku.

Wcześniej ten problem nie występował, za to filmy rejestrowane przez snapchat były strasznie rozmyte w gorszym oświetleniu - teraz znacznie poprawiła się płynność, ale kosztem jasności, no i doszło to trzęsienie obrazu.

Z mojego rozeznania wynika, że problem nie występuje na innych urządzeniach niż MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to problem Miui, czy snapchata, czy obu, ale na moim Redmi Note 2 zdjęcia i filmy w tej aplikacji wychodzą tragicznie, we wbudowanej do aparatu z resztą też, to nawet głupia aplikacja do czatu, Kik, robi lepsze zdjęcia - trwa dłużej, ale przynajmniej ostrzy. W tym samym czasie znajoma na jakimś Samsungu robi piękne zdjęcia, nawet Snapchatem

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie właśnie po ostatniej aktualizacji Snapa (na najnowszym MIUI Polska) jakby coś ruszyło. Czasem zdarza się, że obraz jest normalnej jasności, ale za to cały czas się trzęsie. Niestety nagrane filmiki nie zawsze mają odpowiednią jasność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Trzeba zainstalować starszą wersje Snapchata, aby działało poprawnie. 

Dzięki temu tematowi na XDA, wystarczy zainstalować tą wersję Snapchata i wyłączyć automatyczne aktualizacje, aby kamera działała poprawnie. Jest także mowa o podmianie jakichś plików, jeżeli ktoś ma ochotę w to się bawić :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...