Skocz do zawartości

Brak wykresu historii użycia baterii


MTplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po kupnie xiaomi tylko raz udało mi się sprawdzić wykres zużycia baterii, od jakiegoś czasu jak wchodzę w Użycie baterii i następnie klikam ten zegarek gdzie na początku pojawiał się wykres wraz z czasem działania od ostatniego ładowania, teraz mam pustą stronę, nic się nie wyświetla poza możliwością powrotu do wcześniejszej karty. Czy ktoś miał już taki przypadek?

Telefon Mi4c Prime czyli wersja 3GB/32GB, wersja sustemu MIUIPolska 5.12.10, telefon kupiłem od Technos i miał już wgrany ten system i nic nie ruszałem bo był to najnowsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki przypadek. Teraz jest dobrze ale nie pamiętam co zrobiłem. Może ustawienia -> aplikacje -> panel sterowania -> wyczyść dane? A może zwykły restart telefonu pomoże?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ja nie musiałem aktualizować. Jakoś samo się naprawiło. Także była to wersja 5.12.10

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w TWRP wipe cache? A jeśli nie pomoże no to może aktualizacja systemu , ktoś tu pisał że pomogło

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Tylko zaznacz samo cache. Zebys przypadkiem nie zrobił wipe data

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Czy coś

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz wybrać advanced wipe i wtedy będziesz miał do wyboru kilka opcji. Zaznaczasz tylko "cache" i robisz wipe (na dole przesuwasz ten pasek). Potem reboot system. Chyba się będzie uruchamiał dłużej niż normalnie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...