Skocz do zawartości

Facebook messenger - problem z wiadomościami


Tal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wiadomościami otrzymywanymi przez Facebook Messenger. Gdy telefon jest zablokowany to wiadomości dochodzą czasem po paru minutach, gdy obudzę telefon bocznym przyciskiem to wtedy pojawia się natychmiastowo.

Mam Mi4, najnowsza dostępna aktualizacja, ustawiłem zarówno Facebooka jak i Messengera by nigdy nie były usypiane i zawsze miały dostep do sieci nawet gdy telefon jest zablokowany, próbowałem również całkowicie ustawić tryb działania aplikacji by nigdy sie nie usypiały ale nie dało to żadnego rezultatu.

Jest jakaś możliwość by wiadomości były zawsze "wypychane" gdy tylko nadawca ją napisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nie masz przypadkiem odpalonego fb na pc? Wiem że kiedyś tak było ze jak Miałeś na pc to otrzymywanie wiadomości właśnie na nim mialo tak jak by priorytet i jak na nim nie odczytasz to dopiero powiadamiało o wiadomościach.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia--- bateria i wydajność - oszczędzanie bateria, tym się pobaw ;) miałem ten sam problem, powiadomienie przychodziło dopiero jak odblokowywalem telefon, problem znikł jak to wyłączyłem.

Pozdrawiam i miłej niedzieli :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Aaa bym zapomniał w autostrcie też mam messenger, ale nie mam kłódki na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybach oszczędzania baterii mam - WYŁĄCZONE (nie ograniczaj aplikacji w tle), dodałem również messengerowi osobne ustawienie by transmisja danych w tle była zawsze dostępna ale niewiele to pomogło, nie ma tu już za bardzo innych opcji do przestawiania.

Zauważyłem też jedną rzecz, nie wiem czy tak ma być, FB i messenger są dodane do autostartu jednak po restarcie telefonu nie ma ich w tym menu aplikacji gdzie zakłada się kłódki/wyłącza aplikację. Tak ma być? Messenger pojawia się tam dopiero wtedy gdy otworzę sam aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temat, mam podobny problem. Powiadomienie często przychodzą ze sporym opóźnieniem kiedy telefon jest uśpiony. Autostart messengera włączony, pozwolenia ma na praktycznie wszystko, oszczędzanie baterii wyłączone. Znalazł ktoś jakieś rozwiązanie ? Bardzo uciążliwy problem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...