Skocz do zawartości

Migracja z 7.0.19 STABLE NA NAJNOWSZA WERSJE DEV


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

nie mam pojęcia gdzie napisać, nie powiem że wszystko na forum przeczytałem, ale ni cholery nie mogę sobie poradzić z tel.

Posiadam RN3 32GB zakupione xiaomi4you (o ile to ma jakieś znaczenie, ale już piszę wszystko)

Screenshot_2016-02-16-19-31-14_com.andro

Przyszło mi odblokowanie bootloader-a i robiłem wszystko za pomocą tego tutka

Niby się odblokowało, bo jak pisze autor tego tutka " Po pojawieniu się "trzech zielonych ptaszków" powinno być już wszystko dobrze. " i tak też było u mnie.

Tylko czy aby na pewno?

Screenshot_2016-02-16-17-27-43_com.longc

Piszę tu bo próbuję od wczoraj wgrać najnowsze MIUIPolska za pomocą tego tutka https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Czy jest może tutek bardziej dokładnie napisany dla takich ludzi jak ja? proszę o linka. (z góry dziękuję)

Utknąłem na tym momencie:

"Na pulpicie znajdujemy aplikację Updater
Naciskamy 3 kropki w prawym górnym rogu i wybieramy "Choose update package"
Znajdujemy plik zip z romem dev
UWAGA: instalacja romu dev usunie dane z pamięci telefonu (factory reset)"

Ściągałem kilka wersji softów pod postacią zip bezpośrednio z tel i z kompa z tej strony http://en.miui.com/download-295.html

i ciągłe mam tak samo jak w tym temacie i nic mi z niego nie pomaga.

Mam wgraną apkę Flashify 1.9.1 ale cholera nie mam przy instalacji recovery tego:

"Przechodzimy na pulpicie do Security > Permissions > ROOT i zaznaczamy dostęp do root dla Flashify " nie mam udostępnienia roota

 

Nie mam pojęcia czy zaraz tego Admin nie wywali, ale mam nadzieje że z uwagi wkładu mojego w opisanie problem ktoś się zlituje i mi Tiiiiiiiiiiiiiiii to wytłumaczy.

i tego jeszcze jeszcze cholera nie łapię

"Rom chiński dev, MIUIPolska i aplikację Flashify przenosimy w dowolne miejsce na pamięć telefonu. Pobrane recovery jeśli jest w archiwum ZIP to rozpakowujemy na komputerze, a do pamięci telefonu przenosimy plik IMG."

Ps. skopiowałem wszystko jak będę musiał to gdzieś indziej napisać.

Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z tej najnowszej wersji dev nie mogę odblokować BL? Podlinkował by ktoś najlepiej wersje z pordanika bo na stronce xiaomi już nie ma wersji starszych niż 6.0 

Edit. Musiałem się zalogować w programie i na telefonie żeby instalacja dalej poszła.

Edytowane przez Fleming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unlock telefonu zatrzymuje mi się na 50%, toteż zgodnie z radami na forum chciałem ściągnąć chińskiego roma.

Ściągnąłem 2 romy z linku (punkt 2) spakowane zip-em - V7.1.8.0.LHNCNCK i 6.2.25. W przypadku pierwszego jak i drugiego, gdy wskazuje na rom z którego ma się zaktualizować telefon, mam tylko komunikat "getting info", po czym mija jeszcze z 20s i wyskakuje mi do głównego menu. Co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

Chciałbym mieć mimo wszystko polski język i konto google z kontaktami co zrobić, wgrałem na swojego redmi note 3 najnowszy czysty dev 7.2.3.0 ale poza tym że jest najnowszy to wolałbym polski miui 6.3.3 - nie wiem jak to zrobić, czym to wgrać, mam odblokowany bootloader, ale i tak nie odpala mi się w trybie recovery, czy też nie ma możliwości zrobienia tego przez flashify, nie wiem co zrobić - nigdzie nie znalazłem rozwiązania. pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 9.01.2016 o 21:58, zehell napisał:

z dowolnej wersji 

Ja mam pytanie podobne czy z Miui 9 (7.11.16)Beta mogę wgrać miui polska? xiaomi.eu_multi_HM4A_7.11.16_v9-6.0.zip potrzebuje to co w poradniku czy coś nowego bo mam androida 7.1.2 obecnie dziękuję za odp.

Edytowane przez Darecki1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...