Skocz do zawartości

Ucegliłem Redmi Note 3... ;(


Kodek

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Chciałem wgrać dziś V7.0.19.0 przez SP_Flash_Tool_v5.1532 no i ucegliłem telefon. Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją ze strony http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html

Wszystko szło ok, wgrywanie przeszło ok, na koniec pojawił się zielony znaczek z potwierdzeniem OK, odłączyłem telefon i już nie dał się włączyć.

Spróbowałem później na wersji SP_Flash_Tool_v5.1520, ale wyświetla się komunikat:

---------------------------
Smart Phone Flash Tool
---------------------------
 BROM ERROR : S_FT_ENABLE_DRAM_FAIL (4032)

[EMI] Enable DRAM Failed!
[HINT]:
Please check your load matches to your target which is to be downloaded.

Obszar2.thumb.png.05f80167c831c0e07e4d4e

Próbowałem na SP_Flash_Tool_v5.1516, ale wyświetla się tylko czerwony pasek i nic nie zmienia się nawet po kilku minutach trzymania przycisku:

Obszar3.thumb.png.028d629ee19f47e0d3fccd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze klikasz download potem wciskasz vold down vol up i power i podpinasz kabel na 1516 ja tak podniosłem jak uwaliłem mojego. 

i włącz sobie język angileski w tym spflashu :D bo aż oczy bolą

Edytowane przez zehell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchamiasz SPFlasha jako admin domniemam. ja używam usb 2.0.  Następnie download klikasz, przytyrzymaj długo power button zeby mieć pewność że jest wyłączony. potem vol down plus power podpinasz i odrazu puść te guziki po podłączeniu

Edytowane przez zehell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez preloadera dostaję błąd:

---------------------------
Smart Phone Flash Tool
---------------------------
 BROM ERROR : S_FT_ENABLE_DRAM_FAIL (4032)

[EMI] Enable DRAM Failed!
[HINT]:
Please check your load matches to your target which is to be downloaded.
---------------------------

Obszar6.thumb.png.52ed24ddb404709fcc3c35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jeszcze raz i dostałem błąd:

BROM ERROR : S_SECURITY_SECURE_USB_DL_IMAGE_INFO_CHECK_CMD_WRITE_SIGNATURE_HASH_FAIL (6056) , MSP ERROE CODE : 0x00.

Obszar7.thumb.png.b7212fc16e65083d2b8fcc

Może ściągnę jeszcze raz rom...

11 minut temu, zehell napisał:

uruchamiasz SPFlasha jako admin domniemam. ja używam usb 2.0.  Następnie download klikasz, przytyrzymaj długo power button zeby mieć pewność że jest wyłączony. potem vol down plus power podpinasz i odrazu puść te guziki po podłączeniu

Zrobiłem tak jak pisałeś i po niecałej minucie wyświetla błąd "Enable DRAM Failed!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem spflashtoolem który udostępniłeś. Wszystkie pliki, download, vol- + power, podpięcie USB, puszczenie przycisków... i poszło. Wgrało wszystko na koniec komunikat OK. Odłączyłem telefon od USB, próbuję włączyć i dalej nic. Zero reakcji... a już sądziłem, że wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, zehell napisał:

i teraz spróbój 1516 ( nie wiem co ta wersja ma magicznego w sobie ale z moim 3gb tylko ona sobie poradziła ) 

Yeah! Poszło ;) dzięki zehell za pomoc. Dopiero manewr z wgrywaniem z użyciem 1532 i potem od razu 1516 ożywiło telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ok wreszcie dobra wiadomość. Czyli reasumujac po tym mogę wygrać polskie Miu😎 i root od course...

Dzięki.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Tym sposobem nie wgrasz MIUIPolska, do MIUIPolska właśnie musisz mieć odblokowany bootloader

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...