fredek

[OFFICIAL] CyanogenMod 13.0 - Mi3 [cancro]

Recommended Posts

Super, dzięki ;-) męczę temat tych słuchawek, o których pisałem wcześniej. Przełożyłem płytę główną do innego telefonu I tam to działa więc wszystko wskazuje na usterkę modułu czujnika zbliżeniowego. Tylko sprzedawca, od którego ten czujnik kupiłem narazie twierdzi, że ... To tylko czujnik i nie ma nic do słuchawek :-P

Czy u Was jeśli podłączycie słuchawki to wyświetla się jakaś ikona?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

8 minut temu, baku1991 napisał:

Czy u Was jeśli podłączycie słuchawki to wyświetla się jakaś ikona?

Nie. Podłączenie słuchawek nie wyświetla żadnej dodatkowej ikony, przynajmniej na CM13 nightly.

Ok, czyli jest wszystko ok, bałem się, że płyta główna jest problemem. Dzięki!

Screenshot_20160802-214154.pngScreenshot_20160802-214147.pngScreenshot_20160802-214137.png

Stwierdziłem, że się pobawię i wyszło. Moja ulubiona zmiana to to, że nie jest napisane "Unsupported MI Cancro" XD

AOSPA, jak myślicie, udostępnić czyste buildy czy robić CrystalPA?

Ja miałem dzisiaj nieprzyjemną przygodę na CM. Jechałem samochodem i słuchałem muzyki z telefonu poprzez bt i po pewnym czasie restart i telefon obudził się bez imei. Musiałem przywracać EFS.

Aktualnie CM przywrócił mi wiarę w sprawność mojej baterii. :D

Aktualnie od rana 2h na ekranie i 79% jeszcze baterii.

Uwaga na nightly z dziś 26 sierpnia nie działa sieć, brak zasięgu. Kiedyś już tak było nie polecam aktualizować na ten dzień.

• Like 2

59 minut temu, lukaszmind napisał:

Czy żeby zainstalować cm wystarczy twrp które jest od miui z androidem 6.0 ?

Tak.

Ziomeczki, wgrałem ostatnie stabilne CM na MI4 i nie działa mi czujnik zbliżeniowy, aplikacja do kalibracji nie wykrywa go.

Jakaś rada na to??

5 godzin temu, thomas napisał:

Restart telefonu próbowałeś?

Pomogło, że też na to nie wpadłem.

Ziomeczki myślę, że ostatnie 2 problemy zostały do rozwiązania.

Brak opcji raportów dostarczenia sms oraz problem z wyszukaniem słuchawki BT (słuchawka bez problemu działa z LG g2)

Z góry dzięki.

15 minut temu, Makaron napisał:

Brak opcji raportów dostarczenia sms

Wiadomości -> u góry po prawej masz 3 kropki -> Ustawienia -> przewiń do dołu -> Zaawansowane -> przewiń do dołu -> Raporty doręczeń SMS-ów

17 minut temu, Makaron napisał:

problem z wyszukaniem słuchawki BT (słuchawka bez problemu działa z LG g2)

Czasami słuchawki mają ograniczenie ilości urządzeń z którymi mogą być sparowane, poszukaj w instrukcji jak to zresetować lub wymusić parowanie.

Hej, warto przesiadać się z ostatniego MIUIpolska 6.9,29 na snapshota CM 13 na mi4? Coś zyskam? ;)

Wczoraj postawiłem 6.9.29 od zera bo mam kilka problemów takich jak to, że czasem nie dochodzą do mnie smsy, chociaż wiem, że były wysłane i nadawca dostał raport doręczenia...

Mam (a na pewno miałem wcześniej) problemy z GPSem, że bardzo długo łapał fixa, nawet na otwartym terenie, a jak już złapał to często tracił zasięg.

Nie wiem czy na najnowszym romie nie będę miał tych problemów, ale pomyślałem (jako wcześniejszy użytkownik nexusów;) ) że przy okazji wipe'a spróbuje wrzucić CM ;)

Ciężko to stwierdzić. Musisz sam się przekonać.

I...

1. Sprawdź kartę SIM w innym telefonie. Czy wszystkie SMSy dochodzą. Może wina operatora?
2. Z tego co wiem to Mi4 miewa problemy z GPS i był to problem z hardware.

Jednak postanowiłem zostać z miui ;) co do problemu z smsami to jeszcze muszę przełożyć kartę, bo dzisiaj znów smsy nie dochodziły :(

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

CM 14 nie będzie, bo ma być od razu CM 14.1 ;-)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Screenshot_20161109-191552.png

Krótko: trochę pol-ang czyli nie wszystko przetłumaczone, kłopoty z motywami i wolne ładowanie... czyli standardowe problemy wieku dziecięcego ;-)

Dokładnie. Plus zauważyłem, że nie działa wygaszanie ekranu przy rozmowach.

Testuję. Nawet wydania nieoficjalne i....

1. Nie działają messenger i FB (lełne wersje, lite działa)

2. Wolne ładowanie

3. FC niektórych aplikacji.

Ogólnie to ok. Takie aplikacja jak FB czy messenger nie obchodzą mnie. Pokemony działają przy użyciu suhide i root switcher. Lub po prostu usunięciu su z /system/bin i /system/xbin. Dla takiego prostego człowieka jak ja który ładuje telefon przez noc i nie korzysta z mediów społecznościowych to jak ulał. :) 

Multi-window działa bdb,

Ładowanie zdaje się naprawili w wersji z 11.11 wygaszanie ekranu przy rozmowach też. FC to tylko przy zgłoszeniach cm mam. Messenger u mnie działa.

Nie mam pomysłu jak w nova Launcher włączyć pogodę z Google now. Na miui działało....
3f53a662ac49cce8755552bf425dbc88.jpg

Jak tam Panowie na dzień dzisiejszy wygląda ten nowy CM? Są jakieś większe błędy, czy można spokojnie używać?

@thomas moje Mi-3 użytkuje bardzo intensywnie syn, nie zgłasza żadnych problemów. Ja też się czasami nim pobawię i wygląda, że wszystko ok.

Nie trochę tylko bardzo. Skąd my mamy to wiedzieć? Zapytaj w swoim dziale. Każdy telefon ma swój system.

45 minut temu, Pietr napisał:

Nie trochę tylko bardzo. Skąd my mamy to wiedzieć? Zapytaj w swoim dziale. Każdy telefon ma swój system.

Bardzo przepraszam... Posypuję głowę popiołem i uciekam;) Nie sprawdziłem, że to dział dotyczący Mi3...

• Like 1

Jak by ktoś chciał pobrać sobie któreś z wydań CM to mirror macie tu:

http://185.5.99.57/cm/

Jest to aktualnie z mojego VPS download. Postaram się wrzucić na jakiś hosting. Bo jak wiadomo. Mają wyłączyć serwery CM po sylwestrze.

//edit

Wstawiłem pliki na MegaDysk. https://megadysk.pl/s/G82jdP

Z VPS w najbliższym czasie pliki mogą zostać usunięte z racji, że robię mirror jeszcze innych telefonów.

Edited by Pietr

JAk byś zauważył to tylko to i review jeszcze działa. Paść mogą w każdej chwili.

Nowych wersji i tak już nie ma.

Guest
This topic is now closed to further replies.