Skocz do zawartości

Adapter HDMI Wi-Fi display.


Von

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc z racji że redmi note 2 nie posiada możliwości przeniesienia obrazu na urządzenie zewnętrzne za pomocą kabli. Jedynie tylko za pomocą Wi-Fi display hdmi adaptera/odbiornika

Mam pytanie czy ktoś zna jakis sprawdzony model hdmi wifi display do tego telefonu? W 100% dzialajacy i kompatybilny.

Jakiś w miarę na czasie i podzieli się doświadczeniami?

Oczywiście przymierzam się do zakupu i nie chciałbym się rozczarowac w końcu nie jest to tania zabawka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A co nie spełnia w chromecast twoich oczekiwań? Z czym masz problem? Napisz to sprawdzę czy u mnie też jest podobnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak Acid chromecast 2015. I pisząc chromecast mam na myśli właśnie to urządzenie a nie jakieś podróbki.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

witam

Ja mam redmi not 3 pro , chromcasta i jak biore telefon w poziomie to obcina mi jakies 10 % ekrany na koncu.

To samo mam w wypadku łaczenia sie z innm telwizorem ale bez chromecasta tylko ze wtydy obcian mi 30 % w pionie i poziomie 

Dlaczego?  Proszę o pomoc

Poztym dział dobrze dziwek i obraz ale kiepsko co kolwiek sie oglada bo brak kawałka obrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Roberttt napisał:

witam

Ja mam redmi not 3 pro , chromcasta i jak biore telefon w poziomie to obcina mi jakies 10 % ekrany na koncu.

To samo mam w wypadku łaczenia sie z innm telwizorem ale bez chromecasta tylko ze wtydy obcian mi 30 % w pionie i poziomie 

Dlaczego?  Proszę o pomoc

Poztym dział dobrze dziwek i obraz ale kiepsko co kolwiek sie oglada bo brak kawałka obrazu

Nie ten dział to jest redmi note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...