golm

Słuchawki Xiaomi Piston Dazzle za ok 20 PLN

Recommended Posts

Natrafiłem na taką wyprzedaż w tinydeal.com: 

http://www.tinydeal.com/original-xiaomi-piston-dazzle-edition-earphones-with-mic-p-155715.html

Słuchawki  Xiaomi Piston Dazzle za 4,99 $ co dało ok. 20 PLN :-D wersja słuchawek  jest uproszczona (nie jest to Piston III) ale wydaje się, że i tak niezła cena. 

Kupowałem w Tinydeal już kilka rzeczy i jak na razie bez większych zastrzeżeń :smile:

Ale nie doze :P 

Są 3 wersje pistonów v3:

1. Piston v3 Doze - najtańsze i najtandetniejsze. Posiadają tylko 1 przycisk na pilocie (play/pause)
  2. Piston v3 Youth Edition - o wiele lepsze ale też trochę gorsze od zwykłych. Posiadają 3 przyciski na pilocie (play/pause, vol+, vol-). Mają płaski kabel i plastikową obudowę
  3. Pistony v3 - najdroższe i najlepsze w metalowej obudowie

Znam te 3 wersję ale serio czytałem że dźwięk mają ten sam, różnią się tylko jakością wykonania. A prawie je kupiłem

wysłane z RN2

Grają beznadziejnie. Na jd można było je wyciągnąć za 0,99$. Ogólnie szkoda słuchu na te słuchawki, ja korzystam z nich tylko jak w podróży bezprzewodowe mi padną.

Zależy jak patrzeć. Ja też kupiłem za 0,9 dolca w jd. I uważam są takie złe jak za te pieniądze. Na pewno lepsze niż te co dają do samsunga s3 neo bo do tych porównywałem i samsungowe to chłam ostatni. Ale co za tą cene chcecie. W tej cenie chyba lepszych nie znajdziejsz.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

No za dolara to spoko,tyle że teraz trzeba dać za nie 6. A jeśli jakość muzyki jest kiepska to już lepiej dać drugie 6 i kupić zwykle pistony :-)

wysłane z RN2

Guest
This topic is now closed to further replies.