Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś jest w stanie wystawić opinię o tym sprzedawcy? Kupił ktoś od niego RN3?

Nick na allegro: chronologic
 

849zł za RN3, 5 sztuk podobno mu pozostało srebrnego


http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3gb-32gb-lte-nowy-gwarancja-i5886357893.html#tabsAnchor

Edytowane przez Gryga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponawiam temat jest ktoś kto kupił telefon od "chronologic"??

http://allegro.pl/show_item.php?item=5901665705

ja kupiłem i jutro mija 14 dni od daty wysyłki a od 07.01.17 nie ma z nim kontaktu. nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu ale numer komórkowy cały czas aktywny. 

widziałem że na innych jego aukcjach też wiele osób kupiło od niego telefony w tym samym czasie. Mam nadzieje że dojdą każdemu z nas... ale pewnie z dużym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rowniez kupilem telefon od tego uzytkownika. Wczoraj minal 15 dzien do ktorego telefon mial byc juz u mnie. Pisalem kilka e-maili, brak odpowiedzi, do przed chwila. Otrzymalem meila od niego: "Witam, Przesyłka nie dotarła jeszcze do mnie.". Moge prosic o nr kom do niego ? Z checia z nim porozmawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi napisał wczoraj że nie ma jeszcze przesyłki nie ma informacji o jej statusie a przesyłka do niego jeszcze nie dotarła.. z tego co widziałem że nas pokrzywdzonych jest więcej bo w tym czasie miał już wystawione jeszcze 2 aukcje z redmi note 3 i redmi note 2 i osób parę kupiło te telefony i też pewnie czekają i się z nim użerają.. Napisałem mu konkretnego maila o zwrot pieniędzy jeśli nie odpisze albo nie odda to idę na Policje.

a nie logował się na allegro bo ma konto zablokowane. mailowałem z allegro i oni już go znają.. Napisałem do allegro że to jest ich wina bo już miał wcześniej problemy z dostarczeniem przesyłek i zostały na niego nałożone ograniczenia a na dodatek allegro usunęło mu negatywne komentarze i przez to nagle gość się stał "czysty" kupiliśmy od niego bo nie było przeciwwskazań. jakim prawem mogliśmy kupić od takiego oszusta skoro allegro o tym wiedziało. powinna być jakaś informacja o tym sprzedającym albo na stronie jakieś info. i jeszcze mi pisali że jak do mnie kiedyś tam dojdzie to wyślą pytanie czy odblokować konto temu panu.. WTF?? po to żeby oszukiwał następnych??? śmieszne...

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekamy i sobie poczekamy. Koleś ma nas ewidentnie w d*pie. Boi się i siedzi cicho jak mysz pod miotla bo nie ma przesyłki z chin, zamiast napisać ludzia żeby cierpliwie poczekali bo się przedłuży niż było to wg. niego zamierzone. Allegro daje mu ostrzeżenia, nakłada blokady a sprawa na policję i tak trafi, a zwrot kasy każdy otrzyma od allegro. Podejścia jego nie rozumiem, żeby takie problemy sobie robić i mieć nieprzyjemności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro ma gdzieś każe czekać albo zgłosić się na policje pomimo iż pozwoliło na dalszą sprzedaż telefonów temu Panu chociaż wcześniej oszukał już innych. Gość się nie odzywa nawet nie prześle nr przesyłki bo twierdzi że go nie ma. jedyne co potrafi napisać to "Przesyłka jeszcze do mnie dotarła" dzisiaj idę na Policje niech go ścigają tylko jak "Wogidek" nie rozumiem jakim trzeba być idiotą żeby robić sobie takie problemy??  Napisał by normalnie że będzie opóźnienie i mniej więcej kiedy dotrą do nas przesyłki.. Allegro nam wypłaci kasę ale Gościa dojadą i nie odpuszczą i zapłaci 2x tyle... Na razie jest nas dwoje ale pewnie reszta już zgłasza albo zgłosiła sprawę na Policje..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj "Alojzy" w gronie pokrzywdzonych.. jest już nas trójka.. tak myślałem że powinni się odezwać też inni którzy kupili od niego towar i nie dostali.

Alojzy podaj maila. bo jak pisze maila do Gościa to dołączam Wogideka więc i Ciebie dołączę niech widzi że robi nas się coraz więcej.

a z tego co widzę to on chyba policji się nie boi bo myśli że jak wyśle telefony do nas nawet po naszym zgłoszeniu na Policje to oni umorzą sprawę i nic mu nie zrobią..

Ja tego nie popuszczę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje. ja już mu pocisnąłem i trochę postraszyłem. mam to gdzieś może iść nawet do sądu że go straszę nie boje się nie z takimi się sprawy załatwiało..

szkoda że nie ma nikogo z Warszawy bo jego dane mogą być prawdziwe więc można by z nim w 4 oczy pogadać co z telefonami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc sie przestal w ogole odzywac... dobra ja ide na policje niech sie nim zajma a poza tym czym wczesniej sie zglosi na policje sprawe tym bardziej jest szansa ze do maja allegro odda nam rekompensate. Nie chce robic sobie problemow ale okropnie mnie korci zeby jechac do gnojka do wawy i z nim pogadac..

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisałem do Allegro pytanie czy mogę otrzymać informacje jak skończył się spór ostatnich oszukanych przez "chronologic" ponieważ dowiedziałem się że komentarze negatywne były przekreślone i zostały usunięte czyli spór jakoś został rozwiązany.

Allegro oczywiście odpisało że nie mogą udzielić mi takiej informacji... to ma być ich pomoc??? więc odpisałem im że nie będę pisał jak wygląda ta cała sprawa w oczach kupujących.. Jest to ważna informacja bo wtedy było by wiadomo czy gość w ogóle nie wysłał telefonów czy wysłał z opóźnieniem.. Wydaje mi się że jeśli chodzi o takie oszustwo to allegro powinno podać mi taką informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zgłosiłem sprawę na policje dostałem zaświadczenie o zgłoszeniu sprawy. Policjant powiedział że nie ma sensu czekać aż gość się odezwie ponieważ on może tylko liczyć że ktoś nie zgłosi na policje sprawy. Sprzedawca ma miesiąc czasu na oddanie pieniędzy albo na wysłanie towaru. Jeśli nie wyśle to wtedy wkraczają do akcji:) a w czasie tego miesiąca gościa sprawdzają:) na szczęście policjant jak spojrzał na dane sprzedawcy to powiedział że gość ułatwił im namierzenie go i nie wydaję mu się żeby gość był wybitnie sprytny:)

więc nie czekajcie tylko zgłaszajcie nie ma się czego bać:)

Edytowane przez marcinj6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też byłem ale w zasadzie nic nie załatwiłem tylko pogadałem z policjantem z 15 min. Generalnie to żeby zgłosić sprawę muszę przynieść wydrukowane wszystkie jego dane i moje do tego wydrukowana całą korespondencję, posiadać daty i godziny kiedy i jak próbowałem się z nim skontaktować. Do tego jeśli koleś wyśle ten telefon nawet za miesiąc to nic mu nie zrobią, myślałem że jakoś konkretniej ta policja zadziała.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alojzy napisał:

Ja dziś też byłem ale w zasadzie nic nie załatwiłem tylko pogadałem z policjantem z 15 min. Generalnie to żeby zgłosić sprawę muszę przynieść wydrukowane wszystkie jego dane i moje do tego wydrukowana całą korespondencję, posiadać daty i godziny kiedy i jak próbowałem się z nim skontaktować. Do tego jeśli koleś wyśle ten telefon nawet za miesiąc to nic mu nie zrobią, myślałem że jakoś konkretniej ta policja zadziała.

Wysłane z mojego Redmi Note 3

I co? Nie przyjęli zgłoszenia? To może jeszcze mu tego sprzedawcę przyprowadź żeby się nie zmęczył! Mógł to przyjąć a dokumentację można później uzupełnić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...