Skocz do zawartości

Mi4 z banggood za 200$


Deska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, noszę się z zamiarem zakupu Mi4 3/16 i natrafiłem na taką perełkę:
http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-EU-Warehouse-Xiaomi-Mi4-5-inch-3G-WCDMA-16GB-ROM-3GB-RAM-Snapdragon-801-Smartphone-wp-Uk-1017437.html

cena zabójcza, wysyłka z UK więc bez dodatkowych opłat pytanie tylko czy warto

przeszperałem całe forum i niby nikt nic złego na banggood nie pisze ale nikt również ich nie poleca jakoś szczególnie. warto zaoszczędzić parę stówek (LTE mi niepotrzebne a przeważnie tylko takie ludzie mają) i zamówić od nich, czy przecierpieć zagryźć cebulą i kupić z ibg ?

Edytowane przez Deska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mało ludzi bierze ich pod uwagę bo zazwyczaj gdzie indziej (w przypadku telefonów) jest taniej. Osobiście jednak powiem tak: nie miałem chyba do czynienia z lepszym sklepem. Obsługa rewelacyjna. Towar nie doszedł - zwrot kasy lub ponowna wysyłka, towar wadliwy - to samo. Nie robią żadnych problemów. Na tym forum mało znajdziesz o nich informacji, ale możesz poczytać opinie klientów na stronach konkretnych produktów w banggood, albo jest wątek ogólniej o całym sklepie na forum telchina

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zwrocili kase za 2szt mibanda ktory przestal dzialac.

sjcam 5000+ musialem jednak odeslac do chin na naprawe. przesylka wyszla 17.11.2015 ode mnie. do tej pory brak $ jak i sprzetu.

w mailu pisza ze nic nie poradza ze naprawa dlugo trwa i odezwa sie jak skończą naprawiac... tadam...

tez kupowalem z UK, na gwarancje trza wysylac do chin i niestety ja juz czekam 1,5miesiąca na jakiekolwiek wieści na temat sprzętu....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Xiaomi Yi z Banggood i polecam ten sklep, za akcesoria do kamery gdzie brakowało jednej przejściówki (gift) zwrócili mi całą kasę jaką zapłaciłem, solidny sklep i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę na zakupy. Też myślałem nad tym Mi4 ale szukam wersji LTE, a ta już ponad 1k zł ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest ryzyko przy zakupie? To prawdopodobnie będzie mój pierwszy zakup z tego sklepu i w ogóle z zagranicy. Zrobić przelew to nie problem, poczekać też mogę ale co nie miłego może mnie spotkać? Czy telefon będzie posiadać polskie menu? Którą formę dostawy najlepiej wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep pewny, wysyłka z UK więc bez dodatkowych opłat. Wysyłka jaką chcesz. Ryzyko? Że Ci ktoś telefon buchnie w transporcie. Ale to jest zawsze taka możliwość. Także nagrywamy otwieranie paczki, ewentualnie przy listonoszu. Miui Polska instalujesz zgodnie z instrukcją na stronie. Dziecinnie proste.

No i warto dodać, że gwarancja rok i musisz wysłać do chin w razie czegoś. Ale to rzadkość - to solidny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Deska napisał:

wstrzymałem się i jutro będe zamawiał, ale nie wiem czy stamtąd, wszystko zależy od tego co mi księgowa powie bo możliwe że taniej mi wyjdzie brać z PL :)

 

Na banggood jest kupon obnizajacy cene o 10% przy pierwszym zakupie w aplikacji mobilnej.

Nie wiem czy sa jakies restrykcje co do wartosci kupowanego przedmiotu, ale moze ci sie przyda to info. Zawsze to troche taniej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupon nie działa na tym produkcie.

Niestety ten telefon nie ma LTE co jest dużą wadą. Dochodzi jeszcze ryzyko VATu więc temat wcale nie jest taki kolorowy.

Za 1000 zł można kupić nowy na allegro z LTE i polskim menu.

Ja się jeszcze zastanawiam czy nie kupić Redmi note 3. Też kosztuje 1000 zł nowy z polski na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupon nie działa na tym produkcie.

Niestety ten telefon nie ma LTE co jest dużą wadą. Dochodzi jeszcze ryzyko VATu więc temat wcale nie jest taki kolorowy.

Za 1000 zł można kupić nowy na allegro z LTE i polskim menu.

Ja się jeszcze zastanawiam czy nie kupić Redmi note 3. Też kosztuje 1000 zł nowy z polski na allegro.

Jakim polskim menu? Polskie menu to Ci każdy Chińczyk wyśle. Miałem na myśli instalację MiuiPolska (bo to jest system dla Polaków). Ale chyba nie uważasz tego za coś co może zdecydować o kupnie z tego, a nie innego źródła? Trwa to 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...