Skocz do zawartości

Dopłacić do RN3 Prime ?


djseba3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie sprzedałem swojego RN2P i Zamierzam kupić Redmi note 3 ze względu na większą baterię, metalową obudowę.

1. Waszym zdaniem jest sens dopłacić 180 zł do wersji Prime 3/32 ? Czy lepiej kupić wersję z 2GB ram i wbudowanym 16 GB ? 

2. Odczuwacie różnicę pomiędzy 3GB ram a 2GB ? 

3. Zarówno w RN3 i RN3P czas pracy na baterii jest zbliżony ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djseba3 napisał:

Odczuwacie różnicę pomiędzy 3GB ram a 2GB ? 

Ogromna. Mialem mi4i z 2gb (ktory teoretycznie jest drozszy) i po przesiadce na 3gb w koncu przestalem narzekac na telefon. Wg mnie zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że do Redmi Note 3 nie można włożyć karty pamięci więc już ze względu na ten fakt warto dopłacić za te ekstra 16gb

Dodatkowo zainstalowany system jest bardzo pamięcożerny w fabrycznej konfiguracji bez żadnych dodatkowych aplikacji działających w tle permanentnie używane jest 1,5GB RAMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwacie różnicę pomiędzy 3GB ram a 2GB ? 
Ogromna. Mialem mi4i z 2gb (ktory teoretycznie jest drozszy) i po przesiadce na 3gb w koncu przestalem narzekac na telefon. Wg mnie zdecydowanie warto.

.

.

.

To co Ty robiłeś że 2gb było mało? Ani na tablecie ani na telefonie nigdy nie było mi mało z 2gb. 3 to duży zapas. Fakt nie znam nakładek na androida wszystkich producentów ale na Nexusa 4 i5 lg g2 Samsung s5 ostatnio rn2 Nexus 7 i Samsunga Note te 2gb dawało sobie bardzo dobrze radę

Jeżeli chodzi o zapis danych 16gb i brak slotu to męczarnia. Ja z 32 mam synchro zdjęć i filmików z "mega" i już kilka kasowałem z pamięci telefonu bo muzyka plus system zajmuje mi bd dużo miejsca.

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hhunter22 napisał:

To co Ty robiłeś że 2gb było mało

Wlasnie nie wiem. Telefon nie mial zadnych aplikacji, tylko whatsapp/fb/google maps. Zero gier czy innych dodatkow. Stockowy, najnowszy miui. Google mapsy potrzebowaly czasami sekunde aby zareagowac na dotyk, whatsapp sie otwieral bardzo dlugo i w ogole. Telefon byl praktycznie nieuzywany, potrzebny mi byl na simcarda oraz do testow apki na androida, tyle. Uzywalem go przez tydzien i przesiadlem sie z powrotem na iphona. Teraz z RN3 i 3gb ramu jestem w pelni zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mymi napisał:

Wlasnie nie wiem. Telefon nie mial zadnych aplikacji, tylko whatsapp/fb/google maps. Zero gier czy innych dodatkow. Stockowy, najnowszy miui. Google mapsy potrzebowaly czasami sekunde aby zareagowac na dotyk, whatsapp sie otwieral bardzo dlugo i w ogole. Telefon byl praktycznie nieuzywany, potrzebny mi byl na simcarda oraz do testow apki na androida, tyle. Uzywalem go przez tydzien i przesiadlem sie z powrotem na iphona. Teraz z RN3 i 3gb ramu jestem w pelni zadowolony.

miałem rn2 - było ok, nie lagował, nie łapał zwieszek. używam teraz rn3 z tymi samymi apkami co wcześniej i działa też ok, wymieniłem ze względu na lepsza baterię. może to tylko u Cb taka akcja była... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...