msos1

Nie chce się włączyć xiaomi note 2

Recommended Posts

Witam pod choinkę dostalem xiaomi note 2 na początku działał dobrze bez problemów instalowalem aplikacja ale jedną z nich wymagała ponownego włączenia telefonu. Kliknalem ok i telefon zaczął się wylaczac. Wyłączył się i od tego czasu już się nie włączył. Wyjmowalem bateria karty i nic nie pomaga, pojawia się znaczek MI a potem znika a ekran jest tylko podświetlony ale nic nie wyświetla(po prostu czarny). Widziałem na jakiś forach że volume up i power razem wciśnięte przy włączaniu to wejdzie w recovery czy fast bota nie wiem jak się nazywa to dokładnie ale w każdym bądź razie nic takiego się nie włącza nie wiem czy ten fast boot powinien się uruchomić na praktycznie fabrycznie nowym note-cie 2 ale nic się nie wlącza. Czy ktoś miał już taki problem i czy da się go samemu rozwiązać bo nie chce odsyłacz telefonu do sklepu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może oświecisz nas jaka to aplikacja? Nie uważasz, źe mogło to być ważne? Co to za apka co w ogóle wymaga uruchomienia telefonu?

Naciśnij długo vol-down i power (ale trzymaj aż nie wejdzie w fastboota) i wtedy podłącz po USB i zrób MiFlash wg instrukcji na forum. Raz, że będize czysty system (a pewnie od sprzedawcy masz syfiaste MIUI), dwa że wg instrukcji 2015 na miuipolska wgrasz rom MIUIPolska.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta aplikacja to super user. Telefon kupiłem tu http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/

niestety próbowałem vol down i power przez 5 min trzymałem i nie włączyło się nic poza tym co opisywałem na górze. Próbowałem kilka razy i nic. Śmieszne jest to ze u mojego brata to działa bo dostał ten sam telefon.

nie wiem co mam robić.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W fastboota wchodzi raczej szybko i bez problemu,  z recovery trzeba zwalniać power po zawibrowaniu co niektórym sprawia problem. A na jakim romie to robiłeś? Miui polska z root i jeszcze raz mu roota chciałeś wgrać? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem ledwo dostalem tele po jakiejś godzinie przestał działać a apki instalowalem te które na poprzednim tele mialem. Nie wiem czy walczyć z tym telefonem czy odesłać go do sprzedawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze co robisz jak dostajesz telefon, to instalujesz normalny soft, np. MIUIPL. Nie musisz mu instalować Supersu. Jak weźmiesz nowy telefon to tak samo będzie, w koncu to ten słynny królik24 i ich soft. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.