Skocz do zawartości

Nie chce się włączyć xiaomi note 2


msos1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pod choinkę dostalem xiaomi note 2 na początku działał dobrze bez problemów instalowalem aplikacja ale jedną z nich wymagała ponownego włączenia telefonu. Kliknalem ok i telefon zaczął się wylaczac. Wyłączył się i od tego czasu już się nie włączył. Wyjmowalem bateria karty i nic nie pomaga, pojawia się znaczek MI a potem znika a ekran jest tylko podświetlony ale nic nie wyświetla(po prostu czarny). Widziałem na jakiś forach że volume up i power razem wciśnięte przy włączaniu to wejdzie w recovery czy fast bota nie wiem jak się nazywa to dokładnie ale w każdym bądź razie nic takiego się nie włącza nie wiem czy ten fast boot powinien się uruchomić na praktycznie fabrycznie nowym note-cie 2 ale nic się nie wlącza. Czy ktoś miał już taki problem i czy da się go samemu rozwiązać bo nie chce odsyłacz telefonu do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oświecisz nas jaka to aplikacja? Nie uważasz, źe mogło to być ważne? Co to za apka co w ogóle wymaga uruchomienia telefonu?

Naciśnij długo vol-down i power (ale trzymaj aż nie wejdzie w fastboota) i wtedy podłącz po USB i zrób MiFlash wg instrukcji na forum. Raz, że będize czysty system (a pewnie od sprzedawcy masz syfiaste MIUI), dwa że wg instrukcji 2015 na miuipolska wgrasz rom MIUIPolska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta aplikacja to super user. Telefon kupiłem tu http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/

niestety próbowałem vol down i power przez 5 min trzymałem i nie włączyło się nic poza tym co opisywałem na górze. Próbowałem kilka razy i nic. Śmieszne jest to ze u mojego brata to działa bo dostał ten sam telefon.

nie wiem co mam robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...