Skocz do zawartości

Filmweb


korc

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów posiada konto na filmwebie, i chciałby podzielić się swoimi poleceniami i ocenami, to zapraszam do "znajomych", mój nick taki sam jak tutaj, avatar zresztą też.

Czym więcej amatorów fajnego kina wśród znajomych, tym większa szansa na wyłowienie jakiejś perełki do oglądnięcia na wieczór ;-)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie nie szukam filmów które widziałem za dzieciaka i nie staram się ich na siłę oceniać, bo i jak tu ocenić teraz taki film, wg. jakich kategorii... obecnych, czy tych sprzed 20 kilku lat? ardziej dbam o to , żeby oceniać na bieżąco - daje to jakiś pogląd na film/serial moim "gustopodobnym" , no i ja, widząc ich oceny wiem którą z holyłudzkich supernowości należy omijać z daleka ;)

Edytowane przez korc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np pamiętam czy w wieku 15 lat podobał mi się taki a inny film. Zwłaszcza że często są powtarzane w tv i fabułę się zna. Nowe oceniam na bieżąco. Aczkolwiek nic ostatnio ciekawego. Częściej oglądam jakiś serial niż film. Np ostatnio mr robot wcześniej peake blinders czy jakoś tak. Nawet idąc do kina szedłem na przymus bo i tak kupa nie filmy grają. No i nie od wczoraj jestem na fw

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Btw jest taka niemiecka strona coś jak fw ale miała lepszy algorytm niż fw - nie pamiętam nazwy teraz ale że była po niemiecku odpuściłem. Strasznie mnie to drażniło. Ale lepiej i bardziej różnorodne były doboru filmy

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o fakt, że człowiek młody jara sie zupełnie innym kinem, inne rzeczy mu się podobają. Ja pamiętając jakie pozytywne wrażenie wywarł na mnie jakis film w wieku lat 15 jednocześnie dobrze wiem, że gdybym teraz to oglądnął jeszcze raz to raczej z dużą dawką zażenowania w tle ;)

Też ostatnio częściej oglądam seriale, częsciej jestem w stanie wygospodarować wolne 45min niż 2h na film. Z ostatnich moich odkryć serialowych polecam Fargo (oba sezony) Narcos i Gomorra, Mr Robot całkiem niezły a Peacky Blinders mam na rozkładówce na najbliższe tygodnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie co nieco na tym filmweb'ie zapisuje, ale aktualnie tylko to, co na bieżąco oglądam :D, raczej staram się zaznaczać bardziej seriale, niż filmy (przynajmniej wiem, na jakim odcinku skończyłem :D), nick tam mam bodajże Nalaos, a z seriali gorąco polecam: "Better Call Saul"(+"Breaking Bad") , "The 100", "House of Cards", "The Vikings" oraz "The Knick" i "iZombie" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o fakt, że człowiek młody jara sie zupełnie innym kinem, inne rzeczy mu się podobają. Ja pamiętając jakie pozytywne wrażenie wywarł na mnie jakis film w wieku lat 15 jednocześnie dobrze wiem, że gdybym teraz to oglądnął jeszcze raz to raczej z dużą dawką zażenowania w tle

Też ostatnio częściej oglądam seriale, częsciej jestem w stanie wygospodarować wolne 45min niż 2h na film. Z ostatnich moich odkryć serialowych polecam Fargo (oba sezony) Narcos i Gomorra, Mr Robot całkiem niezły a Peacky Blinders mam na rozkładówce na najbliższe tygodnie  

No tak. Ale jak kiedyś dany film był hitem tak teraz to lipa dla młodzieży. Czasy się zmieniają. Wyobraź sobie avatara 3d w latach tylko np '95. No pominę 3D. Albo horrory. Teraz a z lat 80-90. To trochę mylne co podobało kiedyś a co teraz.. Nagle nie zacznę oglądać melodramatów i komedii romantycznych z Grantem. Widziałem te seriale ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość sategcompbe21

Ja jak zobaczyłem moje staro konto na filmwebie i filmy jakie oglądnąłem i jak wysoko je oceniłem to się przeraziłem. Dobrze, że gust człowieka się zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia Monday, December 28, 2015 o 15:52, hhunter22 napisał:

No tak. Ale jak kiedyś dany film był hitem tak teraz to lipa dla młodzieży. Czasy się zmieniają. Wyobraź sobie avatara 3d w latach tylko np '95. No pominę 3D. Albo horrory. Teraz a z lat 80-90. To trochę mylne co podobało kiedyś a co teraz.. Nagle nie zacznę oglądać melodramatów i komedii romantycznych z Grantem. Widziałem te seriale ;)

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Oceniając filmy z dawnych lat trzeba się kierować tym jaka wtedy była dostepna technologia  a nie w czasach obecnych. Ja aktualnie oglądam całą serię o Batmanie począwszy na filmie "Batman zbawia świat"  z 1966 roku i oglądając go nie uważam że film jest denny bo w dzisiejszych czasach każdy by go wyśmiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xxmati96xx napisał:

Oceniając filmy z dawnych lat trzeba się kierować tym jaka wtedy była dostepna technologia  a nie w czasach obecnych. Ja aktualnie oglądam całą serię o Batmanie począwszy na filmie "Batman zbawia świat"  z 1966 roku i oglądając go nie uważam że film jest denny bo w dzisiejszych czasach każdy by go wyśmiał.

no właśnie o tym mówię. lubię stare filmy i nie tylko te sf gdzie efekty były na poziomie dzisiejszego klanu, ale i stare polskie komedie.. franka dolasa mogę przynajmniej raz na 3 miesiące oglądać :) nie lubie poniedziałku itd... btw batmana chyba w zeszłym roku katowałem :) teraz zabrałem sie znowu za wszystkie bondy po kolei jestem już na licencji na zabijanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Też macie takie wrażenie, że niektóre propozycje na tym serwisie mają kompletnie nieadekwatne oceny do jakości? Czasami szukam filmu właśnie pod kątem rankingu i nie ukrywam, że momentami jestem bardzo mocno zawiedziony. Niektóre filmy mają bardzo wysokie oceny, a ja osobiście nie widzę w nich absolutnie nic zachwycającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jest takie powiedzenie , że O gustach się nie dyskutuje . czasami jest tak , że film ma kiepskie oceny , a w moim odczuciu jest naprawdę dobry . I tak samo film może mieć bardzo wysokie oceny a mnie się kompletnie nie podobać , zawsze jest tak z różnego rodzaju rankingami i plebiscyt ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...