Jump to content

Kompatybilność ekranów

Damian799
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Niestety mam tylko WCDMA, więc mogę najwyżej podać ci to, co zauważyłem po 1,5 roku użytkowania telefonu, może znajdzie się ktoś z 4G i skomentuje moje problemy, czy takie występują i tam:

• ekran żółknieje (zwłaszcza pod obciążeniem) przy krawędziach, dość widoczne na białym tle;
  • widać spalone subpiksele (albo jakąś odwrotność tego, nie widać ciemnych plam, tylko czerwone, zielone, niebieskie, albo całkiem białe);
  • dotyk czasami szwankuje (klikasz w konkretne miejsce ekranu [nr. 1], po czym w inne [nr.2], ale inne jest odczytane jako pierwsze [zamiast nr.2 urządzenie rozpoznaje dotyk jako nr. 1]);
  • ekran "waha się" przy najniższej jasności (tak jakby jasność najniższa nie była stała, zmienia się dość dynamicznie, urządzenie wydaje się nie być w stanie utrzymać stałej jasności, na szczęście widoczne jest to tylko w ciemnościach po mocnym wytężeniu wzroku).

Na pewno inne. U brata na Note WCDMA cały ekran stał się żółty po pół roku. Wymieniliśmy na zamiennik i po problemie :) Pikseli i problemów z jasnością na oryginalnym nie było. Za to na Redmi 1 miałem 2 martwe i migotanie po rozmowie tel. 

Na Note 2 jest elegancko, mam krótko, ale ma lekko inną charakterystykę.

Tak też myślałem, lipa z tymi ekranami, pożółkł że masakra, wgl na czarnym tle widać na środku takie zielone kropki, coś jak by się ten klej, dotyk od ekranu odklejał.

Żałuje, trzeba było kupić mi3 wtedy, lepsze wsparcie lepszy procek i wgl lepszy

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...