Skocz do zawartości

ViperFX BEZ SELINUXA, Miui


Grothgar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cd, cotygodniowa aktualizacja i nie działa- to wiadomo.

W instrukcji stoi, że trzeba najpierw odinstalować biblioteki dopiero potem samą apkę jeśli viper jest,a stockowy przecież zostaje po updejcie.

Pytanie czy biblioteki odinstalują się automatycznie wraz z odinstalowaniem vipera, czy trzeba jakichś innych zabiegów?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd, cotygodniowa aktualizacja i nie działa- to wiadomo.

W instrukcji stoi, że trzeba najpierw odinstalować biblioteki dopiero potem samą apkę jeśli viper jest,a stockowy przecież zostaje po updejcie.

Pytanie czy biblioteki odinstalują się automatycznie wraz z odinstalowaniem vipera, czy trzeba jakichś innych zabiegów?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Instalując cotygodniową aktualizację nadpisujesz /system. Partycje gdzie wgrane są pliki vipera. Używając zwykłego też musiałbyś po aktualizacji zainstalować biblioteki na nowo.

Odinstalowując samą aplikację nie usuniesz bibliotek vipera. Od tego jest [menu] - - > usuń biblioteki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę na nowym ROM zainstalowałem oficjalny viper z SELinuxModeChanger, odbiór tragiczny, później zmodyfikowany, przepaść niemożliwa w dźwięku. Nie wiem dlaczego tak, może przez to że został usunięty mi sound  to poprawiła się jakoś dźwięku. Zapomniałem tylko w słuchawkach zmienić głos na przełączanie utworów, jak będę aktualizował ROM to to zmienię, teraz muszę się tak pomęczyć. 

Ma ktoś sprawdzone convvolvery których używał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepaść niemożliwa w dźwięku.. W sensie na plus z tym viperem czy nie? 

Na plus, zmodyfikowany przez JestemMortem gra zdecydowanie lepiej. Podkręciłem też dźwięk na słuchawkach w engineer i prawie głowę urywa  

Właśnie tego podkręcania mi brakuje w cm, który nie ma engineer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę na nowym ROM zainstalowałem oficjalny viper z SELinuxModeChanger, odbiór tragiczny, później zmodyfikowany, przepaść niemożliwa w dźwięku. Nie wiem dlaczego tak, może przez to że został usunięty mi sound  to poprawiła się jakoś dźwięku. Zapomniałem tylko w słuchawkach zmienić głos na przełączanie utworów, jak będę aktualizował ROM to to zmienię, teraz muszę się tak pomęczyć. 

Ma ktoś sprawdzone convvolvery których używał?

Przełączanie utworów przyciskami głośności to funkcja wielu odtwarzaczy i gravityboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JestemMortem napisał:

Przełączanie utworów przyciskami głośności to funkcja wielu odtwarzaczy i gravityboxa

Słucham głównie w streamingu Tidala a tam tego nie ma. Używam też do niektórych utworów których nie ma na Tidalu odtwarzacza ale nie warto mi szukać czegoś innego, po aktualizacji rom przedstawię na zmienianie utworów i dopiero wtedy zainstaluje twojego vipera. Gravitybox odpada na miui.

4 godziny temu, JestemMortem napisał:

Właśnie tego podkręcania mi brakuje w cm, który nie ma engineer

Też mi tego brakowało, ale spadająca bateria zaważyła o przejściu na miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.12.2015o10:39, JestemMortem napisał:

Instalacja wedlug tego planu:

(0). Jeśli masz vipera to usuwasz biblioteki, zabierasz mu prawa roota w panelu sterowania(miui) a nastepnie go odinstalowujesz

1. Instalujesz zwyklego vipera ze strony producenta

2. NIE PRZYDZIELASZ MU ROOTA W PANELU (miui)

3. Instalujesz biblioteki w taki sposob, zebys musiał potwierdzic roota supersu

4. Reboot

5. Wylaczasz telefon i wchodzisz w twrp/cwm

6. Instalujesz paczke

7. Reboot

8. Instalujesz biblioteki w ten sam sposob jak w pkt 3

9. Reboot

1 zainstalowałem zwykłego vipera - niebieska ikona
2 nie przydzieliłem mu uprawnień w panelu
3 stary viper chciał zainstalować biblioteki ale nie mógł bo brak uprawnień wiec przechodzę do panelu sterowania i dodaje mu uprawnienia i wtedy przechodzi wiec nie wiem o co chodzi z poprzednim punktem.

4 rebootuje

5 i 6 wchodze do twrp i instaluje paczke

7 reboot

8 instaluje biblioteki? w której aplikacji tej nowej czy starej- ja wszedłem do nowej i bład brak uprawnień. Wchodzę do panelu sterowania i tam nie pojawia się nowy viper tylko pozostał stary. 

Aplikacja SuperSU ma problemu z aktualizacją binariów metodą normalna i poprzez TWRP. 
Nic nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zainstalowałem zwykłego vipera - niebieska ikona

2 nie przydzieliłem mu uprawnień w panelu

3 stary viper chciał zainstalować biblioteki ale nie mógł bo brak uprawnień wiec przechodzę do panelu sterowania i dodaje mu uprawnienia i wtedy przechodzi wiec nie wiem o co chodzi z poprzednim punktem.

4 rebootuje

5 i 6 wchodze do twrp i instaluje paczke

7 reboot

8 instaluje biblioteki? w której aplikacji tej nowej czy starej- ja wszedłem do nowej i bład brak uprawnień. Wchodzę do panelu sterowania i tam nie pojawia się nowy viper tylko pozostał stary. 

Aplikacja SuperSU ma problemu z aktualizacją binariów metodą normalna i poprzez TWRP. 

Nic nie rozumiem.

Aplikacji SuperSU musisz przydzielic roota w panelu.

A zwykly viper to ten z oficjalnej strony, nie ze sklepu play. Chociaz to pewnie bez roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uporałem się z SuperSU. Jeśli aktualizacja binariów się nie uda metodą normalna należy uruchomić telefon ponownie, dopiero wtedy SuperSU pojawi się w Panelu sterowania w dostępie do roota, należy mu je przyznać aby superSU mógł zaktualizować binaria.

Niestety coś wczęśniej musiałem skopać wiec chciałbym zacząć instalacje od nowa, tylko nie wiem jak usunąć biblioteki? Przed zabraniem uprawnień i odinstalowaniu Vipera. 

A mógłbyś podać link do strony tego vipera? W sklepie były dwa :?
 

Edytowane przez droite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uporałem się z SuperSU. Jeśli aktualizacja binariów się nie uda metodą normalna należy uruchomić telefon ponownie, dopiero wtedy SuperSU pojawi się w Panelu sterowania w dostępie do roota, należy mu je przyznać aby superSU mógł zaktualizować binaria.

Niestety coś wczęśniej musiałem skopać wiec chciałbym zacząć instalacje od nowa, tylko nie wiem jak usunąć biblioteki? Przed zabraniem uprawnień i odinstalowaniu Vipera. 

A mógłbyś podać link do strony tego vipera? W sklepie były dwa :?

 

Wgraj paczke po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uporałem się z SuperSU. Jeśli aktualizacja binariów się nie uda metodą normalna należy uruchomić telefon ponownie, dopiero wtedy SuperSU pojawi się w Panelu sterowania w dostępie do roota, należy mu je przyznać aby superSU mógł zaktualizować binaria.

Niestety coś wczęśniej musiałem skopać wiec chciałbym zacząć instalacje od nowa, tylko nie wiem jak usunąć biblioteki? Przed zabraniem uprawnień i odinstalowaniu Vipera. 

A mógłbyś podać link do strony tego vipera? W sklepie były dwa :?

 

Biblioteki usuwa się w w viperze, masz tam opcje. Google nie boli tam znajdziesz autora jak i najnowszą wersję.

Wysłane z Redmi Note 2

Podkręć też sobie dźwięk na słuchawki w engineer, warto.

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy Viper.

2.4.0.1

Jak to wygląda?

Wcześniejszy był dla androida 4.X. Wyżej trzeba było sobie radzić.

Ten ma podpis 4.X/5.0/6.0

Jednak... nadal trzeba używać selinuxa

Dodali nowy efekt AnalogX i naprawili parę błędów (tak przynajmniej napisali)

Do pobrania stąd

Będziesz modyfikował?

Wysłane z Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie wiem w którym momencie skopałem ale pierw zainstalowałem Viper-a 2.4.0.1, dałem mu uprawnienia w panelu sterowania i nie działał. potem przepychanka z SuperSU, recovery, odinstalowywaniem bibliotek i nic dalej nie działa mi ten viper :(

Macie pomysł co mam teraz zrobić by Viper działał? Zauktualizowałem MIUI przejechałem od 5 kroku i nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh nie wiem w którym momencie skopałem ale pierw zainstalowałem Viper-a 2.4.0.1, dałem mu uprawnienia w panelu sterowania i nie działał. potem przepychanka z SuperSU, recovery, odinstalowywaniem bibliotek i nic dalej nie działa mi ten viper

Macie pomysł co mam teraz zrobić by Viper działał? Zauktualizowałem MIUI przejechałem od 5 kroku i nic :/

Wgraj paczkę, jeśli supersu jest sprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JestemMortem napisał:

Wgraj paczkę, jeśli supersu jest sprawny

Raczej jest, po aktualizacji MIUI odinstalowałem biblioteki, zrobiłem rebot i odinstalowałem ViperaFX. Potem przez flashify wszedłem w trwp zainstalowałem paczkę włączyłęm Vipera zainstalowałem biblioteki (za zgodą supersu) i.... nic. Status wszędzie nieaktywny, jeszcze equalizer włączyłem dla pewności i nim poruszałem ale zero reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest, po aktualizacji MIUI odinstalowałem biblioteki, zrobiłem rebot i odinstalowałem ViperaFX. Potem przez flashify wszedłem w trwp zainstalowałem paczkę włączyłęm Vipera zainstalowałem biblioteki (za zgodą supersu) i.... nic. Status wszędzie nieaktywny, jeszcze equalizer włączyłem dla pewności i nim poruszałem ale zero reakcji.

Dziwne. Spróbuj wgrać paczkę ponownie i zobacz, czy w aplikacji supersu masz przyznany root dla tego vipera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...