Sign in to follow this  
Adamzzz

bateria - przez noc spada do 40%

Recommended Posts

Witam. Od tygodnia mam redmi note 2 prime. Jedno co mnie irytuje to bateria. Gdy wieczorem zaladuje do 100  % przez noc telefon jest włączony i nieużywany bateria potrafi spaść tak jak dziś do 40%.

2 karty SIM, Wi-Fi, synchronizacja wyłączona. Dziś od 23 do 9 rano spadła do 38%. IPhone 5c który był moim poprzednim przez noc tracilbkilka %Screenshot_2015-12-26-09-02-01_com.miui.Screenshot_2015-12-26-09-02-01_com.miui.

Screenshot_2015-12-26-09-01-49_com.miui.securitycenter.png

Co może być tego przyczyną?

Pozdrawiam

Edited by Adamzzz

3 minuty temu, Adamzzz napisał:

Co to jest to wipe?

Screenshot_2015-12-26-10-34-53_com.android.settings.png

Aktualizacje->(...)->Uruchom w Recovery->Wipe&Reset->Wipe cache. Przed tym polecam zainstalować Wakelock Detector i dać mu uprawnienia Root (włączasz apkę, następnie home->Panel Sterowania->Uprawnienia->Dostęp do ROOT) i sprawdź co Ci wybudza telefon.

Z tymi drenami to loteria i zależy też od romu,  średnio schodzi 3-4% przez noc ale sam walczyłem z drenami 40% a kolejnej nocy tylko 1% i weź tu dojdz o co chodzi. 

Jak dla mnie, to spróbuj najnowszego romu czy problem dalej występuje. Te niektóre listopadowe tak miały dziwnie. 

Trudne to wcale nie jest, wiele osób robiło :P Zajmie od 5 do 30minut :wink: Jak dla mnie taki telefon nie byłby do użytku z tymi drenażami. Już masz MIUIPL to możesz spróbować metodą pierwszą tu:  http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/

Jeśli nie pójdzie to tu masz:

http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

A jakich kart SIM uźywasz ? Jeśli play jest jedną z nich i może SIM 1 to nawet się nie zdziwie tak bardzo. Mają bardzo kiepski zasięg a rn2 jest na to wyczulony, w święta bylem u rodziny pod Kielcami i przez noc rozladował mi baterie coś z 46% do zera a tam ich zasięg jest a czasem brak sygnału.

Zrobilem: narzędzia, aktualizację, aktualizuj z ZIP i poszło. Teraz mam 5.12.24

Na SIM 1 mam szwedzka kartę. Teraz korzystam z SIM 2 orange.Może lepiej ręcznie coś ustawic na sim1?

Edited by Adamzzz

Dziś już znacznie lepiej. 8% na 11 godzin. Spróbuje jeszcze  na szwedzką kartę ustawić ręcznie jakąś sieć bo teraz to zasięg skacze. 

Dzięki

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this