Skocz do zawartości

Zmiana systemu na stockowy


GeoRedfox

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mam obecnie Redmi Note 3 z tym pseudopolskim softem ale chciałbym go zamienić na stockowy, od Xiaomi - Jakiś poradnik, najlepiej noob friendly? Próbowałem znaleźć jakiś poradnik (Choćby http://en.miui.com/a-234.html albo http://en.miui.com/thread-199090-1-1.html) ale nie jestem pewien czy na pewno chodzi o to, a nie chcę uceglić telefonu z zablokowanym recovery. 

Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym poczytał poradnik do wgrywania romu po polsku od jakiegoś dobromila bo jak czytam wątki to ludzie korzystają z tego i tego a chyba można to rozpisać (Naj lepiej ktoś kto się zna w 100 %) i w razie potrzeby będzie wtedy odnośnik do wątku na tym forum.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Jeśli chodzi o zmianę na stockowy z tego multilanguage.

Sposób 1 nie działa.
Sposób 2 działa, robione na windows 10. Wszystko banalnie proste. Jeśli chodzi o punkt 11. (bo gdzieś widziałem że ktoś miał z tym problem)
Po kliknięciu download podłączasz kolejno. Kabel do komputera, trzymasz klawisz vol-, kabel do telefonu, puszczasz klawisz vol- gdy pasek na dole programu zmieni się na kolor żółty.

Telefon po wszystkim włącza się jakiś czas tak więc bez nerwów.

Po instalacji stable rom, można sposobem 1 wgrać wersje dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2015o23:30, dospamu777 napisał:

Dzień dobry.
Jeśli chodzi o zmianę na stockowy z tego multilanguage.

Sposób 1 nie działa.
Sposób 2 działa, robione na windows 10. Wszystko banalnie proste. Jeśli chodzi o punkt 11. (bo gdzieś widziałem że ktoś miał z tym problem)
Po kliknięciu download podłączasz kolejno. Kabel do komputera, trzymasz klawisz vol-, kabel do telefonu, puszczasz klawisz vol- gdy pasek na dole programu zmieni się na kolor żółty.

Telefon po wszystkim włącza się jakiś czas tak więc bez nerwów.

Po instalacji stable rom, można sposobem 1 wgrać wersje dev.

A możesz powiedzieć czy po zmianie wersji telefon działa normalnie czy są jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...