Skocz do zawartości

[FIX] Wgrywanie romu developerskiego MIUI


wensz

Rekomendowane odpowiedzi

(na  podstawie tego tematu :http://en.miui.com/thread-198948-1-1.html )

Na forum kilka osób pisało, że nie idzie wgrać tego OS, szybki fix:

Zaczynamy

1. Masz taki error ?

122735vovoktovuh3ex3t6.png.thumb.jpg

 

2. Zresetuj telefon

3.Idź do setting>installed apps>updater>

4.teraz kliknij clear data

5.Gotowe powinno dać się wgrać dev rom

Edytowane przez wensz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szpuntoo napisał:

Może ktoś się podzielić spostrzeżeniami, jak działa dev w porównaniu do stockowego stable z ostatniego update, tzn.

Co jest lepiej, a co gorzej?

 

3 godziny temu, leonov napisał:

U mnie czasami DEV ma problemy z odczytem odcisku i muszę ręcznie odblokować :shock:

Usuń aktualny odcisk palca i utwórz go od nowa. Nie mam żadnych problemów z łapaniem odcisku na dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co post wyżej, wersja 7.00.11.00 chce wgrać stabel 7019,ale podczas instalacji pasek aktualizacji gwałtownie dochodzi do końca i telefon się resetuje. Proszę o pomoc w ominięciu tej przeszkody.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam ten sam problem co koledzy powyżej, wersja 77.0.11.0 od goldway'a, stabilną telefon resetuje, nie wgrywa romu, dev daje komunikat can't verify

@edit dla mających ten problem co ja jest rozwiązanie: http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html, nie chce mi się tłumaczyć na polski, bo noc, nie biorę odpowiedzialności, szczególnie uważać na punkty ze sterownikami pod windows >= 8 oraz problemami z windows 10 (na końcu) 

Edytowane przez kavillock
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2015o16:18, Acid napisał:

Na ostatniej Stable pobranej po WiFi (...)

Wytłumaczcie proszę prostemu chłopu - co to znaczy? :) Czy równie dobrze można pobrać stable rom na peceta, skąd zgrać na fona po usb, jak ja zrobiłem? Czy jest jakaś różnica z tym "pobieraniem po wifi"?

W każdym razie zwykły update z 7.0.11.00 do 7.0.19.0 nie działa, a chciałbym uniknąć zabawy z flash tool, o ile tylko się da.

Edytowane przez Greengo73
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zehell napisał:

To pobierz ręcznie i zainstaluj przez menu aktualizacji w telefonie. 

Ale ręcznie nie działa - fon coś tam próbuje robić, ale w efekcie tylko się resetuje i zostaje przy 7.0.11.0.

I jak się domyślam, zostaje mi tylko FlashTool, co opisałeś dziś tu: http://miuipolska.pl/forum/topic/8409-wgrywanie-czystego-romu-miui-stable-7019-z-ka%C5%BCdej-nieznanej-wersji/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Padre napisał:

wgracie tylko ostatnia wersje na dana chwile czyli 6.1.11 z dzis ;)

A gdzie to znaleźć? Coś wyczytałem na en forum, że był jakiś dev, który szybko zniknął. To może o nim była mowa. Na razie dostępne jest 6.1.7, który nie włazi. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...