Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z Innosa na RN3


Dziubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam taki problem, mój stary chinol (Innos D10 - u nas pentagram monster X5) wyrobił swoje i chcę przenieść z niego wszystkie dane i aplikacje do jego następcy. Niestety program do backupu u mnie na Xiaomi nie działa (Titanium backup - brak roota). Testowałem też Helium - App Sync and Backup ale on przy xiaomi woła o podłączenie do PC, po podłączeniu do kompa telefon nie jest widziany. Z tego co wyczytałem to chodzi o "specyficzną" partycję linuxa ext4 której Windows nie obsługuje. I tak mam błędne koło. Czy ktoś wie jak przenieść te dane z jednego telefonu do drugiego ? Pomijam robienie roota na Xiaomi bo był kupiony w PL na alle i nie chcę tracić gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale wybierając z Titaniuma MENU -> OPERACJE ZBIOROWE wyskakuje błąd "Przepraszamy, wymagania systemowe nie zostały spełnione. Sprawdź komunikaty o błędach przy starcie". A na starcie wyskakuje info o braku uprawnień administratora.

EDIT : Nie pisałem wcześniej, ale w Titanium zmieniałem lokalizację kopii i przy użyciu opcji WYKRYJ, znajduje backupowane aplikacje, tyke że z przywracania lipa jak pisałem wyżej.

EDIT 2 : Aplikacje zainstalowałem na nowo ale SMSy / MMSy i z książką telefoniczną dalej walczę.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam, pisałem o tym w pierwszym poście w ostatnim zdaniu.

EDIT : Poszło. Dla potomnych, pobierzcie i zainstalujcie sobie aplikacje Kopia zapasowa - Backup , autora Pana Artura Jaszczyka. Warto też mieć konto na Dropboxie by powiązać aplikację z tą chmura.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...