Skocz do zawartości

Popękany MI4


Muminek_Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nadszedł czas na mojego MI4... nic nie zapowiadało tego co się stanie w wieczór z piątku na sobotę. To był zwykły cichy i spokojny wieczór... niestety nie dla mojego MI4.

Sytuacja wygląda tak, że ekran pękł w prawym dolnym rogu i pęknięcie rozpromieniowało się mniej więcej do połowy ekranu. Tam gdzie rozchodzi się pękniecie przestał działać dotyk, tam gdzie pęknięcia niema dotyk działa bez zarzutu. Ekran nie jest rozlany. Dodatkowo zauważyłem że nie podświetla się teraz klawisz "wstecz" jak i ogólnie nie ma rekcji na te (funkcyjne) klawisze. 

Wysłałem zgłoszenie do serwisu MiCenter (20.12.2015) niestety do dziś brak odzewu, telefonu też nikt nie odbiera....

Ktoś podsunie jakieś sugestie gdzie sprzęt mogę ewentualnie naprawić oraz przybliżone koszta takiej naprawy?

IMG_20151220_130510.jpg

IMG_20151220_130519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, rozumiem też by mi się nie chciało ;) 

a tak pi razy drzwi na jakie koszta się szykować? (bo w głowie nurtuje mnie pytanie czy się opłaca naprawiać czy zainwestować w coś nowego...)

 

a co do tego jak to się stało... przy wyciąganiu z kieszeni jakimś cudem wyrwał mi się z ręki i perfidnie rogiem o podłogę bęc. Niestety bez futerału, jedynie ze szkiełkiem hartowanym, które w sumie nic przy tym upadku nie dało.:(

Edytowane przez Muminek_Cinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejam te szkła , można powiedzieć , zawodowo. Widziałem już wiele telefonów którym takie właśnie szkło uratowało ekran, tzn. tak przypuszczam, bo jak klient przynosi telefon po upadku z pękniętym szkłem i całym wyświetlaczem, to jednak daje do myślenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...