Jump to content

Smart Case z okienkiem

Recommended Posts

Nillkin sprzedaje podobne etui z okienkiem, jednak dołącza do niego aplikacje która umożliwia wyświetlanie w nim godziny, statusu połączeń, etc. Gdy masz zamknięta klapkę i wciśniesz przycisk włączenia tel. w okienku pojawiają ci się wspomniane informacje.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

To nie jest oryginalne etui, xiaomi nigdy takich nie produkowało więc to okienko to pic

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Trochę lipa, tym bardziej że na stronie mają napisane oryginalne.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Nillkin sprzedaje podobne etui z okienkiem, jednak dołącza do niego aplikacje która umożliwia wyświetlanie w nim godziny, statusu połączeń, etc. Gdy masz zamknięta klapkę i wciśniesz przycisk włączenia tel. w okienku pojawiają ci się wspomniane informacje.

Nie wiesz może jak się nazywa ta aplikacja? I czy jest ogólnie dostępna?

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Jak dobrze pamiętam link do apki był dostępny po zeskanowaniu QR Code a w samej apce należało podać nr aktywacyjny.

Poprawka:

Ten flip case jest od firmy ROCK . Link poniżej do case z MI3:

www.lelong.com.my/rock-xiaomi-mi-3-mi3-ultra-thin-autowakeup-flip-case-cover-free-sp-casingking-I2196784-2007-01-Sale-I.htm

W DESCRIPTION masz opis i gify z działaniem tego case.

• 1 month later...

Witam!

To całe Xiaomi .com.pl to taka naciągana sprawa-ja kupiłem tam zwykły silikon do Mi Note Pro. Niestety otwory były owszem, nawet więcej niż potrzeba ale żaden na miejscu. Firma wogóle szemrana -co prawda towar dostałem ale do d*py, poza tym nie można było się dodzwonić do sklepu, żeby popytać. Kupiłem w ciemno. realizacja też trochę trwała-7dni. Polecam artykuł i niekoniecznie sklep (wszystkie sklepy na allegro zawieszone-daje do myślenia)

http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&p=44081

Ja mieszkam niedaleko tej firmy i byłem u nich osobiście. Szczerze to powiem, że firma "kogucik" to mało powiedziane. Telefonu, tak jak mówisz nie odbierają, a jak odbiorą to nie wiesz czy się dodzwoniłeś do sklepu, czy do Pani Jadzi. Wydaje mi się, że nie wyrabiają. Trzech ludzi, od wszystkiego, haos jak w Szanghaju na skrzyżowaniu.Natomiast wracając do tematu smart case, które u nich kupiłem to akurat jest na prawdę bardzo dobrze wykonane, pasuje idealnie, nawet ma wytłoczone logo xiaomi, tylko nie wiem co z tym okienkiem. Ściągnąłem już parę programów, ale żaden nie działa poprawnie. 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...