Jump to content

Mipad 2 a filmy


szatano
 Share

Recommended Posts

ja miałem i w zasadzie mam ten problem. wstrzymuję się i czekam na jakieś pierwsze testy/recenzje mipada 2. gdyby tylko teclast pro nie był piekarnikiem problem byłby rozwiązany... o nividi słyszałem różne opinie jak o wszystkich innych, ale jednak jakos do mnie nie przemawia, oscyluję miedzy mipadem 2 a yogą 2 10". jak szukasz 7 polecam nexusa 7 2013, dobry sprzęt - u mnie wysłużył sporo godzin, już mu bateria słabła więc pogoniłem. 

Link to comment
Share on other sites

Dla mojej kobiety kupiłem lenovo s8 z LTE. Wszystko było ok do momentu oficjalnej aktualizacji systemu do lollipopa. Po niej tablet jest wolniejszy i tępo działa dotyk... Downgrade nie chce mi się robić bo nie na tym to polega. Niech te matoły to poprawią.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Możesz sobie poczekać aż te "matoły" to naprawią. Yoga 2 cierpiała na przechodzenie w deep sleep- pierwsze informacje o tym pojawiły się w grudniu zeszłego roku, a "naprawili" to dopiero aktualizacją w kwietniu. Po czym pojawiła się kolejna aktualizacja, tym razem do lolipopa, która wszystko na powrót zepsuła.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...