Skocz do zawartości

Alternatywna klapka na tył


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj przyszły plecki z tego linku: http://www.aliexpress.com/snapshot/6860315239.html?orderId=68919756643911 
Czy są dopasowane idealnie to powiem jak przyjdzie mi kiedyś telefon (zamówiony tego samego dnia co plecki, jakie to typowe, że plecki są wcześniej...)

Ale dodatkowo w zestawie dostałam pszczółkę i folię na ekran. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobrze wcisnąć Ci się udało? Ja też miałem z jednej strony lekko odstający róg, ale trochę mocniej 'pogniotłem' obudowę i zatrzask wszedł. A drewniane plecki tak bardzo mocno się zatrzasnęły, że trzeba było się siłować z przyssawką :-P żeby zdjąć ponownie.

Siła przymocowania bez porównania, co do oryginalnych plastikowych.

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały kartonik z okienkiem z przodu, z tyłu pasek do "wydarcia" aby otworzyć i naklejka na dole z tyłu z chińskimi krzaczkami od xiaomi. O takie coś: http://www.gizmochina.com/wp-content/uploads/2015/01/wood-back-cover-Mi4.jpg



Ktoś tu pisał, że drewniane plecki siedzą lepiej od oryginalnych - przed chwilą porównałem i tego też powiedzieć nie mogę - są bardziej giętkie - uginają się pod naciskiem na telefonie... wyciąga się je łatwiej niż oryginalne białe i ogólnie sprawiają wrażenie delikatniejszych. Generalnie myślicie, że mogę je reklamować? Czy szkoda zachodu?

Edytowane przez WuPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam szukaelm black apricot i zdecydowalem sie (nie wiem czy dobrze) na kupno na ibuygou.

 

Na ali ten kolor to bialy kruk i sa cholerne problemy zeby go dostac. Co z tego ze widnieja jako dostepne, jak po 4 dniach jest cancel order i paluj sie od nowa.

Z drugiej strony niby dostepne za ponad 20$, ale nie ma pewnosci co przyjdzie, bo bez pudelka czy pszczolki, a feedback mocno sredni.

 

Xon na alle nie sprzedaje poki co zadnych pleckow. 

 

Zobaczymy czy ibuygou da rady, bo u nich 21$ z darmowa wysylka, pytanie tylko ile mi przyjdzie na nie czekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black apricot mam założone w tej chwili. W rzeczywistości są trochę jaśniejsze niż na zdjęciach, z wyraźnymi pionowymi prążkami w różnych odcieniach ciemnego popielu. Powierzchnia lekko chropowata miejscami, ale po kilku dniach wsuwania do kieszeni staje się gładka z delikatnie wyczuwalną fakturą pionowych zagłębień wzdłuż słojów. Z czystym sumieniem polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły do mnie zamówione plecki we wzorze drewna orzechowca? (Walnut Wood) :P Link do strony: https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-walnut-wood-back-cover-6515.html Powiem szczerze, że po otwarciu paczki byłem załamany w jaki sposób Ibuygou zapakowali plecki i... pszczółkę (tak, ją też dostałem gratis :D). Wszystko widać na zdjęciach:

 

post-1171-0-32750900-1442416144_thumb.jp post-1171-0-07948900-1442416149_thumb.jp post-1171-0-06340900-1442416153_thumb.jp post-1171-0-22138700-1442416157_thumb.jp post-1171-0-54353400-1442416163_thumb.jp

 

Plecki były tak wygięte, że nie chciały wrócić do właściwej formy, czyli płaskiej. Na szczęście po założeniu ich wszystko się właściwie uformowało, pięknie przylegają, nie ma żadnych szpar, przy aparacie doskonale leżą. Jak w oryginalnych białych pleckach odskakiwał mi prawy górny róg, mimo dociśnięcia lub ponownego założenia całych plecków tylko ten róg odskakiwał. Tutaj nie ma takiej opcji :D

 

post-1171-0-23933800-1442417277_thumb.jp post-1171-0-22723500-1442417282_thumb.jp post-1171-0-35297200-1442417286_thumb.jp post-1171-0-29670300-1442417290_thumb.jp post-1171-0-74043400-1442417297_thumb.jp post-1171-0-22267300-1442417307_thumb.jp

 

Czas oczekiwania: równiusieńki tydzień :D

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu plecków, polecam te z Ibuygou  B)

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko że free :P

 

Mhm no i IBUYGOU nie takie piekne i odstawia maniane jak XFS.

Maja plecy i mozna je caly czas kupic na stronie sklepu.

Ale dziwnym trafem znikaja jak przychodzi do wysylki. 

 

Dzis dostalem wiadomosc od supportu ze nie maja, ze przepraszaja, ze nie wiedza kiedy bede, ale moge sobie kupic inne.

 

Zrezygnowalem i poprosilem o zwort kasy na paypala.

Zobaczymy ile czasu im to zajmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam z tematem źle spasowanych plecków od xiaomiforsale. Otóż po wymianie maili i sporej ilości zdjęć jakie zażądali... postanowili, że wyślą mi nowe o ile opłacę koszty przesyłki i odeślę stare do jakiegoś Mr. Roubalika. I teraz nie wiem co robić, bo trochę śmieszy mnie fakt, że muszę opłacać koszty przy reklamacji... i boję się, że dostanę nowe, które też nie będą dopasowane i stracę tylko czas i trochę kasy. Czy są wśród Was osoby, które mają plecki z xiaomiforsale, z którymi nie ma problemów i faktycznie są dobrze dopasowane? A może jest na odwrót? Też mieliście "kiepskie" plecki od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...