Skocz do zawartości

Spamowe przekierowania www


batat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od początku korzystania z mojego Redmi Note 2 mam problem z przeglądarkami www (zarówno w domyślnej jak i aplikacji Google). Chodzi o to, że po wpisaniu jakiegoś adresu lub frazy do wyszukiwania, jakiś spam/malware czy coś tam jeszcze przekierowuje mnie wielokrotnie. Po przeskoczeniu 5-6 linków, otwierają mi się strony z reklamami (ostatnio megaupload) lub linki do pobrania apek. W tle zdarzało mi się, że instalowała się przeglądarka UC Mini bez pytania mnie o zgodę.

 

Próbowałem instalować programy do czyszczenia, antywirusy i tego typu anti-malware, jednak żaden z nich nie znalazł żadnego zagrożenia na telefonie. Jest to bardzo drażniące, bo przy każdym odpaleniu przeglądarki muszę najpierw przebić się przez ten spam, zanim mogę skorzystać z Internetu.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol antywirusy? Pierwszy raz na forum jesteś? Normalka. Kupiłeś telefon od sprzedawcy co instaluje w telefonie syfiaste MIUI (pełno takich sprzedawców). Zamiast kupić porządnie w sklepie typu ibuygou czy xfs to dałeś jak najmniej kasy to masz teraz telefon z syfem.

Rozwiązanie? Jak zawsze: idziesz na miuipolska.pl do Pobierz MIUI i tam instrukcja instalacji 2015, instalujesz TWRP, robisz wipe all by pozbyć się syfu z telefonu i instalujesz rom MIUIPolska. Koniec. 15 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległem już na punkcie:
 3. Wybieramy pobrany wcześniej chiński rom dev

Instalacja przerywa się z informacją, że plik update.zip jest corrupted :/ Wszystko pobierałem ze linków w poradniku http://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

 

Obecnie mam wersję MIUI 7, 5.9.24 | Beta by xiaomi.eu

Edytowane przez batat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Skąd mamy wiedzieć czy masz już w Twrp w telefonie? Zresztą sam tego chyba nie wiesz. Wgraj przez Updater. Jak nie pójdzie i wyjdzie błąd mówiący o signature failed to sygnał, że musisz wgrać recovery Twrp wg instrukcji.

Wysłano z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...