Skocz do zawartości

Problem z aplikacjami do list zadań - Any.Do i TickTick


plok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z aplikacjami do tworzenia zadań - Any.Do i TickTick. Przy wyłączonym ekranie nie dostaję powiadomień o tym, że miałem coś zrobić o określonej porze. Powiadomienie pojawia się dopiero jak podświetlę ekran do ekranu blokady. Pozakładałem tzw. kłódki na tych aplikacjach. TickTick czasem daje powiadomienie, ale bardzo rzadko i kompletnie nie wiem, dlaczego i jak to się dzieje. W ustawieniach powiadomień tych aplikacji wszystko mam włączone. Proszę o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Any Do od razu po zainstalowaniu był w autostarcie, a ticktick właśnie zmieniłem, ale niczego to nie zmienia. Wygląda to tak, że jak ustawię krótki termin jakiegoś zadania np. za 5 min. to jest szansa, że powiadomienie się pojawi, ale jak jest coś ustawione żeby powiadomić za pół godziny i dalej, to już nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki

A więc sprawa ma się tak :

U mnie wszystkie przypomnienia DZIAŁAJĄ!

Ustawiłem kilka przypomnień na daną godzinę. Jedno pojawiło się po 15 minutach. Drugie po +/- 40 minutach. A ostatnie po dwóch godzinach od ustawienia.

Także coś nie bangla w Twoim ROMie.

PS. Jeszcze dodatkowe ustawię sobie na jutro rano.

~~~~~EDIT~~~~

Sorry, wyczytałem w czym problem! Myslalem, że w ogóle nie masz powiadomień. A tu chodzi o brak wybudzenia ekranu, przy powiadomieniu. To ja też mam tak samo jak Ty

TapTap Tapatalk+MI4W

~~~~EDIT 2~~~~

Hahah. Ale ja głupi jestem. Jak ma mi wybudzać ekran, jak mam to wyłączone w ustawieniach telefonu. Hah.

Zaraz włączę, ustawię powiadomienie i sprawdzę :-)

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ustawia się to wybudzenie ekranu? Bo chyba gdzieś to przeoczyłem. Mi często powiadomienia pojawiają się kilkanaście albo kilkadziesiąt minut po ustawionym czasie. Czasem pojawiają się o ustawionym czasie, ale najczęściej nie mam żadnego powiadomienia. Mówię oczywiście o sytuacji kiedy nie używam telefonu i jest wygaszony ekran. W momencie wybudzenia ekranu pojawiają się wszystkie zaległe powiadomienia.

W ustawieniach TickTick w opcji- Przypomnienie jest opcja - "Przypomnienia nie działają?" Ale nie wykrywa mi żadnych aplikacji, które byłyby konfliktowe. No chyba, że głębiej w systemie jest coś co wchodzi w konflikt z takimi aplikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudzenie ekranu masz w ustawienia >> blokada >> włącz ekran przy powiadomieniach.

I przed chwilą sprawdziłem na WŁĄCZONYM wybudzeniu ekranu. Powiadomienia działają o wyznaczonym czasie(15 minut i 30 minut) , działa też wybudzenie ekranu. Wszystko podczas bezczynności. Telefon leżał nieużywany. Mam ustawione przypomnienie na jutro, godzina 7:00. Zobaczymy, czy po dłuższym czasie, gdy wyskoczy inna data kalendarza, też zadziała.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrób full wipe. Może grubiej, tzn postaw system od nowa(Miflash). Nie mam pojęcia co może być nie halo. Coś jednak musi ingerować w powiadomienia u Ciebie. Ja właśnie przed chwilą miałem znowu, zgodnie z ustawionym czasem, powiadomienie z wybudzonym ekranem. Jak jutro rano zadziała kolejne(po +/- 10h), to aplikacja działa u mnie bezbłędnie.

~~~EDIT~~~

Powiadomienie ustawione wczoraj, zadziałało o ustalonej godzinie. Także u mnie, aplikacja DZIAŁA POPRAWNIE.

TapTap Tapatalk+MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...