Skocz do zawartości

Redmi Note 2 Prime VS Redmi Note 3


wenth1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem telefonu, tak do 800 zł

Zainteresowały mnie dwa modele, a tylko na jeden moge sobie pozwolić ;) i nie moge się zdecydować który wybrać.

Telefon na codzień służy mi do wysyłania smsów, dzwonienia, przeglądania i rozmów na Facebooku i podobnych, oraz go Grania.

Wg mnie oba telefoniki wyglądają ładnie więc wygląd pomijam.
Głównie chodzi o to, czy lepiej wybrać 1gb ram więcej (w redmi note 3) czy o dwa rdzenie lepszy procesor (redmi note 2 prime)
Właśnie... Do smsów i rozmów to nie ma znaczenia ale do FB i grania juz pewnie tak...

 

Ogólnie fajnie jak by ktoś wypowiedział się ogólnie dlaczego akurat model X a nie Y i podał kilka wad i zalet.
Będę wdzięczny

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to wpływ byłby na ew. granie, ale też zależy od gier :P. Z Redmi Note 3 jest aktualnie taki problem, że ma zablokowany boot, więc nie wgrasz MIUIPolska. Nie wiem na ile odczujesz 0.2Ghz mniej na procku, ale na pewno odczujesz 920mAh więcej na baterii w Redmi Note 3 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wenth1 napisał:

czyli nie będę mógł wgrać coustom ROMU, rozumiem. A ten orginalny ROM to słabizna czy ?

BTW. na allegro są Redmi note 3 z językiem Polskim, to troche nie rozumiem że orginalny rom jest w języku angielskim a menu w języku Polskim?
 

Nie bierz takich, to są jakoś na lewo złamane zabezpieczenia, nikt nie wie co ktoś tam wgrał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...