Jump to content

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2

rysib
 Share

Recommended Posts

a ja zadam takie oto pytanie - czy za każdym razem, kiedy aktualizujecie (powiedzmy że co tydzień) swoje telefony, wykonujecie za każdym razem wipe? byłoby to dość hardcorowe co tydzień czy dwa nawet, instalować wszystko od początku?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

9 godzin temu, drszczeps napisał:

a ja zadam takie oto pytanie - czy za każdym razem, kiedy aktualizujecie (powiedzmy że co tydzień) swoje telefony, wykonujecie za każdym razem wipe? byłoby to dość hardcorowe co tydzień czy dwa nawet, instalować wszystko od początku?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Wipe cache/dalvik.

Dnia 16.01.2016o16:01, grzegi napisał:

@Acid - czy jest Ci znany problem z brakiem kresek zasięgu na najnowszym MIUI dla RN2? Są jakieś plany, żeby to naprawić? Siła sygnału w dBm jest ok, jednak wartości ASU są cały czas zerowe (przy sieci innej niż LTE). Czy ktoś może potwierdzić ten błąd?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Miałem to samo, pomogło przełożenie karty sim do drugiego gniazda.

Miał ktoś z Was problem z mikrofonem? W sensie ludzie narzekają że słabo mnie słuchać

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ja miałem na którejś wersji miui. Niestety nie pamiętam na której. A i nie nagrywalem wtedy rozmowy.

Miał ktoś z Was problem z mikrofonem? W sensie ludzie narzekają że słabo mnie słuchaćWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ja miałem na którejś wersji miui. Niestety nie pamiętam na której. A i nie nagrywalem wtedy rozmowy.

A teraz jaką masz? I czy wszystko z nią jest ok

3 godziny temu, jack2205 napisał:

A ja zamieniłem karty w slotach i działa jak należy,jedna Play druga Red Bull Mobile,może jednak niektóre karty mają jakiś konflikt.

Na pewno to nie jest wina kart SIM - po pierwsze - na aktualizacji 5.12.31 wszystko działało jak należy. Po drugie - przy zmianie kart - nawet na inne karty innych operatorów - nawet zagranicznych - sytuacja się powtarza.

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacie

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.

• Like 1

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacieWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.

A inne funkcje? Wszystko ok bo to dla taty i chce żeby miał bez błędów jakichś większych.

Witam 

Dzisiaj otrzymałem telefon z zainstalowanym systemem MIUI Polska 5.10.8 (rozwojowa). Czy trzeba zaktualizować do nowszej wersji czy zostać przy obecnej , jeśli tak to jaka najlepsza i jak zainstalować. 

9 godzin temu, Wojtkson napisał:

Ten stable jak instalować ?

Normalnie jak i MIUI Polska przez TWRP uprzednio robiąc advanced wipe

Cytat

Masz Kasia l jakiś link ?

Jaka Kasia ?

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880

Albo w tym samym dziale masz temat Stabilne romy i tam Lamcza dał poprawkę 7.0.8.0 z dodaną zakładką "prywatność" której nie było.

Ten stable jak instalować ?

Normalnie jak i MIUI Polska przez TWRP uprzednio robiąc advanced wipe

Masz Kasia l jakiś link ?

Jaka Kasia ?

https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982087005880

Albo w tym samym dziale masz temat Stabilne romy i tam Lamcza dał poprawkę 7.0.8.0 z dodaną zakładką "prywatność" której nie było.

Sorry autokorekta

Miał ktoś jeszcze problem z mikrofonem i powie na którym romie ten problem znika? I który Rom ogólnie polecacieWysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Siema, problem z mikrofonem mialem na wersji z 10 grudnia. Teraz mam wersje 31 grudzien i jest wszystko ok.Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

A inne funkcje? Wszystko ok bo to dla taty i chce żeby miał bez błędów jakichś większych.

Na tą chwilę nie zauważyłem żadnych problemów, śmiga dobrze.